Echo Dnia i najnowsze wiadomości z Kielc!

0
78
Echo Dnia i najnowsze wiadomości z Kielc

Chcesz dowiedzieć się, co nowego słychać w Kielcach? Wszystkie najnowsze informacje z miasta i województwa znajdziesz w serwisie. Zobacz, co nowego dzieje się w mieście!

Echo Dnia, jak poruszać się po stronie?

Echo Dnia to serwis, który poświęcony jest głównie 3 województwom. Przedmiotem zainteresowania redaktorów serwisu są województwa: świętokrzyskie, radomskie i podkarpackie. Kielce również mają swoją osobną stronę w całości poświęconą wydarzeniom z miasta.

Zanim powstała strona online, Echo Dnia było znane jako popularny dziennik regionalny. Pierwsze wydanie gazety miało miejsce w grudniu 1971 roku. Gazeta nadal funkcjonuje. Oprócz radomskiego i tarnobrzeskiego działu redakcyjnego jest również oddział w Kielcach. Dziennik uzupełnia podstawowe wydanie o dodatki: w poniedziałek magazyn sportowy, w piątek tygodniki lokalne, a w sobotę do gazety dołączane są działy „Na luzie” i „Kuchnia”.

Internetowa wersja dostarcza nam jeszcze więcej informacji. Artykuły pojawiają się codziennie, a stali czytelnicy nie przegapią żadnego istotnego dla miasta tematu. Główne kategorie tematyczne znajdują się na górze strony i są to między innymi: Wiadomości, Koronawirus, Sport, Warto Rozmawiać i Zdrowie.

Echo Dnia ma również kategorie na dole strony. W tym miejscu znajdują się głównie odnośniki do serwisów partnerskich i wiadomości z innych miast Polski. Informacje z Kielc znajdują się w dolnej zakładce Aktualności. Obok możemy wyróżnić następujące kategorie.

  • Wiadomości lokalne
  • Ogłoszenia
  • Serwisy regionalne
  • Serwisy partnerskie

Szczególną popularnością cieszą się na stronie Ogłoszenia. Mieszkańcy miasta mogą znaleźć na stronie ogłoszenia z wynajmem lub zakupem mieszkań i domów. Echo Dnia zamieszcza również ogłoszenia o pracy. Dużym zainteresowaniem cieszy się również podkategoria z ogłoszeniami sprzedaży samochodów.

Wiadomości lokalne to przekierowania do stron poświęconym okolicznym miastom. Na liście kilkunastu miast znajdują się między innymi Sandomierz, czy Starachowice. Natomiast serwisy regionalne to odnośniki do portali poświęconych regionom z całej Polski.

Najnowsze wiadomości z Kielc

Początek 2021 roku przywitał Polskę wzrostem zachorowań na koronawirusa. Kielce nie są w czołówce miast z najwyższymi statystykami, ale sprawa jest poważna. Niedawno Echo Dnia Kielce opublikowało najnowsze rozporządzenia. W mieście doszło do kłótni o szpital tymczasowy. Jednocześnie w tym trudnym czasie maturzyści przystępują do próbnych matur.

Nowa rzeczywistość nie jest łatwa, ale jak donosi Echo Dnia, mieszkańcy jakoś sobie radzą. Zarówno Kielce, jak i okoliczne regiony nie stronią od inwestycji. W Jędrzejowie wkrótce otworzy się nowe centrum handlowe, a w samych Kielcach szykują się spore inwestycje drogowe.

Po więcej informacji i aktualności z województwa świętokrzyskiego, radomskiego i wielu innych zapraszamy na stronę Echo Dnia.

Komu polecamy serwis Echo Dnia Kielce?

Echo Dnia zainteresuje wszystkich mieszkańców Kielc i województwa świętokrzyskiego. Serwis oferuje zarówno najnowsze wiadomości dotyczące miasta i okolicznych regionów, jak i sporo ciekawostek. Strona stanowi znakomite uzupełnienie wiadomości telewizyjnych i miejsce łagodnej rozrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj