28.2 C
Kraków
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wiadomości Kraków Fakt: najnowsze wiadomości z miasta!

Fakt to popularny serwis będący częścią spółki Ringier Axel Springer Polska SP Z. O.O. Na łamach strony publikowane są najnowsze wiadomości i ciekawostki z Polski i ze świata. Swoją zakładkę ma również Kraków, dzięki czemu Fakt jest także źródłem informacji lokalnych.

Fakt: najnowsze wieści z Krakowa

Podobnie jak inne znane polskie serwisy, również Fakt ma zakładki poświęcone największym miastom w Polsce. Aby przenieść się ze strony do kategorii lokalnej, wystarczy kliknąć kategorię wydarzenia na górnym pasku. Następnie wybieramy Kraków i serwis przenosi nas do całej strony poświęconej miastu.

Zakładka prezentuje najnowsze wieści z Krakowa, które obejmują najświeższe dyskusje polityczne, lokalne wydarzenia i nieszczęśliwe wypadki. Obecnie dużo uwagi poświęca się również sytuacji w mieście w związku z koronawirusem.

Do najbardziej wstrząsających materiałów ostatnich tygodni należ bez wątpienia morderstwo 23 letniego Dawida. Fakt opublikował łamiące serce wyznanie brata zamordowanego. To niestety nie koniec przykrych newsów. Dużo uwagi poświęca się zbiórce na ostatnią drogę Radka, który wyjechał do pracy do Afryki, gdzie zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiadomości tego typu szczególnie zwracają uwagę na konieczność nieustannego uważania na siebie i swoich bliskich.

Jakie treści znajdziemy na stronie?

Z zakładki Kraków masz możliwość przekierować się na inne, równie ciekawe kategorie faktu. Do poruszania się po wiadomościach serwisu służy górny pasek. Jakie strony są tam wyszczególnione? Poniżej kilka z nich.

  • Wydarzenia, czyli odnośniki do pozostałych miast.
  • Polityka: wszystkie publikacje związane z działem politycznym. Treści mają charakter newsów, dlatego trzeba podchodzić do nich z pewną dozą dystansu.
  • Plotki, czyli strefa rozrywki. Jedna z luźniejszych kategorii na stronie.
  • Pieniądze: kategoria, która dzieli się na podkategorie: Finanse Osobiste, Nieruchomości, Masz Prawo, Zakupy.
  • Hobby: kolejna kategoria, która się dzieli. To również jest zakładka rozrywkowa, a najpopularniejsze to podkategorie facet i kobieta.
  • Sport z podkategoriami: lekkoatletyka, piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, sporty walki, inne sporty.

Obok znajdują się również odnośniki do seriali, zdrowia, seksu, biznesu, czy rabatów. W tej ostatniej zakładce znajdziemy informacje na temat aktualnych promocji w wybranych sklepach.

Dla kogo portal Fakt?

Informacje na stronie Faktu to krótkie i często szokujące treści. Kontrowersje związane z polityką i religią, a także ostre artykuły na temat wypadków i morderstw sprawiają, że portal jest przeznaczony dla dorosłych odbiorców. Warto mieć na uwadze bezkompromisowość portalu i mocny charakter treści, które potrafią być wstrząsające.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj