12.2 C
Łódź
czwartek, 20 czerwca, 2024

Już nie tylko w Łodzi, Poznaniu i Pabianicach … Elektrogiełda dostępna jest dla Klientów całej Polski!

Elektrogiełda jest firmą, którą od ponad 30 lat stale rozwijamy i udoskonalamy, dążąc do tego, aby jakość świadczonych przez nas usług zadowalała nawet najbardziej wymagających Klientów. Do tej pory dostarczaliśmy rozwiązań dla elektrotechniki, automatyki przemysłowej oraz pneumatyki centralnej Polsce i Wielkopolsce.

Obecnie, dzięki uruchomieniu platformy internetowej, zakres naszych usług rozszerzyliśmy na cały kraj! Klientom, którzy potrzebują szybkiej obsługi i natychmiastowej dostawy oferujemy nasze sklepy stacjonarne, które dostępne są w trzech lokalizacjach – przy ulicy Szczecińskiej 32/32a w Łodzi, przy ul. Jana Czochralskiego 1 w Poznaniu i Piłsudskiego 34 w Pabianicach. Z myślą o wszystkich, którzy mieszkają w pozostałych częściach Polski lub preferują zakupy przez Internet, otworzyliśmy nasz sklep internetowy. 

Kompetentny zespół, do którego możesz zgłosić się o poradę

Od zawsze najważniejszą dla nas zasadą było jak najlepsze, najbardziej kompetentne doradztwo w wyborze danych urządzeń. Zawsze kierowaliśmy się zadowoleniem Klienta i traktowaliśmy go w sposób indywidualny, poprzez dostarczanie mu wskazówek, które znajdują zastosowanie konkretnie w jego przypadku. Doskonale wiemy, że nie istnieje jeden, idealny produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach i do wszelkich zastosowań, dlatego zawsze dokładnie analizujemy wszystkie okoliczności.

Przez lata staliśmy się rzetelnym partnerem wielu znanych firm. Partnerska współpraca motywuje nas cały czas do rozwoju i rozszerzenia naszej oferty asortymentowej. W ostatnich latach nasz rozwój znacznie zyskał na dynamice. Najpierw w 2018 roku otwarty został oddział naszej firmy w Poznaniu (wcześniej był jedynie w Łodzi), a następnie w Pabianicach. Prócz tego prężnie rozwijamy się w przestrzeni internetowej, dokładając wszelkich starań, aby zarówno oferta sklepu, jak i jakość świadczonych usług była na jak najwyższym poziomie. 

Dostęp do szerokiego asortymentu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obecnie ponad 80 tysięcy indeksów, w tym dławiki, rozłączniki, wyłączniki mocy, różnicówki, przekaźniki i wiele innych urządzeń, których nie sposób tu wszystkich wymienić.

Odwiedź nasz sklep internetowy elektrogielda.com!

Funkcjonalność naszej platformy internetowej elektrogielda.com podzielona jest na kilka obszarów. Klientom, którzy posiadają działalność gospodarczą umożliwiamy zamawianie produktów na ustalonych warunkach handlowych. Istnieje również możliwość zamawiania asortymentu realizowanego na zamówienie. Chcemy, aby nasz Klient czuł się zaopiekowany i miał pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji zamówienia. Z tego względu po rejestracji na platformie udostępniamy możliwość sprawdzenia statusu realizacji zamówienia, statusu płatności oraz historii zamówień. Umożliwiamy również dokonywanie płatności poprzez system T-Pay – płatność Blikiem, kartą oraz szybkim przelewem. 

Podczas tworzenia naszej platformy internetowej elektrogielda.com przykładamy dużą uwagę do tego, aby sporządzać dla Państwa jak najbardziej szczegółową i rzetelną informację o produktach! Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, a także na zakupy online.

Przemysław Dąbrowski
Przemysław Dąbrowski
Uwielbiam szukać najlepszych firm w swoich branżach. Wszystkie artykuły piszę w oparciu o sprawdzone informacje, dzięki czemu łatwiej możesz podjąć swoje decyzje zakupowe.
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj