14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Psycholog Olsztyn: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Udanie się na konsultację do psychologa może odmienić Twoje spojrzenie na dotychczasowe problemy, dzięki czemu łatwiej będzie Ci je rozwiązać. Psycholog stanowi także nieocenioną pomoc w przypadku zaburzeń i chorób psychicznych. Zobacz najlepiej ocenianych psychologów w Olsztynie!

Najlepsi psycholodzy Olsztyn Ranking

Najlepsi psycholodzy Olsztyn Ranking

Najlepsi psycholodzy Olsztyn Ranking

Otrzymanie odpowiedniej pomocy psychologicznej umożliwia powrót do normalnego życia. W wyniku pracy z dobrym psychologiem u znakomitej większości osób dochodzi do trwałej poprawy samopoczucia. W celu otrzymania odpowiedniej opieki psychologicznej wybierz odpowiedniego terapeutę, dzięki któremu terapia będzie skuteczna. Nie wiesz, czego się spodziewać? Nie przejmuj się tym – dobry specjalista sprawi, że stres minie już podczas diagnozy klinicznej, czyli na pierwszym spotkaniu! Poniżej lista zaufanych specjalistów w mieście!

Psycholog, psychoterapeuta Olsztyn Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

Psycholog, psychoterapeuta Olsztyn Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

Dr n. med. Dorota Mroczkowska ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UWM w Olsztynie. Jako psycholog i psychoterapeuta posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które stale pogłębia, by oferować jak najskuteczniejszą pomoc dla dzieci i dorosłych. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych specjalistów w regionie Olsztyna.

Skuteczna pomoc psychologiczna terapeuty została doceniona pozytywnymi opiniami. Dr n. med. Dorota Mroczkowska jest empatyczna, zaangażowana, zadaje trafne pytania i ujmuje ludzi swoim profesjonalnym, a zarazem sympatycznym podejściem do pacjenta.

Prywatny gabinet specjalisty mieści się przy ul. Profesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze spotkań online. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 200 zł. Psychoterapia indywidualna kosztuje 170 zł. Współpracuje z dziećmi i oferuje spotkania dla młodzieży.

Psycholog, psychoterapeuta Karolina Zagała Warmińskie Centrum Psychoterapii Olsztyn

Psycholog, psychoterapeuta Karolina Zagała Warmińskie Centrum Psychoterapii Olsztyn

Psycholog, terapeuta, psycholog młodzieżowy. Karolina Zagała zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie SWPS, a obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Psycholog pomaga w leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, stanów lękowych i depresji. Pomaga wychodzić z kryzysów w związkach i niwelować stres.

Psycholog Karolina Zagała oceniana jest jako empatyczna i profesjonalna. Konsultacje w jej gabinecie przynoszą oczekiwane efekty, niezależnie od trudności, z jakimi zmagają się pacjenci. Psycholog wzbudza zaufanie i udziela skutecznej pomocy dorosłym i dzieciom.

Mgr Zagała przyjmuje pacjentów w Warmińskim Centrum Psychoterapii pod adresem: Prosta 38, Olsztyn. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztuje 200 zł. Terapia partnerska 400 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog Olsztyn Elżbieta Dębowska-Moczydłowska Aglu Prywatna Praktyka Psychologiczna

Psycholog Olsztyn Elżbieta Dębowska-Moczydłowska Aglu Prywatna Praktyka Psychologiczna

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii. Pracuje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Elżbieta Dębowska-Moczydłowska specjalizuje się w pomocy psychologicznej w takich przypadkach, jak niskie poczucie wartości, depresja, stres, fobie, czy kryzys życiowy.

Opinie na temat psychologa wskazują, że mgr Dębowska-Moczydłowska jest osobą empatyczną i potrafiącą zrozumieć pacjenta i jego problemy. Miła, daje przestrzeń do swobodnej rozmowy.

Prywatny gabinet psychologiczny pani psycholog mieści się przy ul. Dąbrowszczaków 39 w Olsztynie. Konsultacje psychologiczne kosztują 100 zł. Brak możliwości odbycia konsultacji online.

Psychoterapeuta, psycholog Magdalena Anna Skotnicka Gabinet Psychologiczny Olsztyn

Psychoterapeuta, psycholog Magdalena Anna Skotnicka Gabinet Psychologiczny Olsztyn

Psycholog, psychoterapeuta integracyjny. Magister psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Warszawa), absolwentka 4-letniej szkoły psychoterapii INTRA. Od blisko 10 lat pracuje w NZOZ Akson – w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na kursy i szkolenia. Oferuje pomoc dla dzieci i dorosłych.

Mgr Skotnicka jest oceniana bardzo pozytywnie. Uznawana za kompetentną, empatyczną i wyrozumiałą. Spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Psycholog godna zaufania i gotowa pomóc w różnych sytuacjach.

Mgr Magdalena Anna Skotnicka prowadzi gabinet psychologiczny pod adresem Leśna 12/28, Olsztyn. Konsultacja psychologiczna kosztuje 200 zł, psychoterapia indywidualna i psychoterapia dzieci 150 zł. Dostępna możliwość konsultacji online.

Psycholog Olsztyn Martyna Dutkiewicz Gabinet Psychoterapii

Psycholog Olsztyn Martyna Dutkiewicz Gabinet Psychoterapii

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Martyna ukończyła studia z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ponadto ma za sobą liczne szkolenia i kursy. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Oferuje pomoc dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Wiedza i doświadczenie psycholog Dutkiewicz są pozytywnie oceniane. Oferuje skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów różnego rodzaju. Uważnie słucha, zadaje pytania, a przy tym jest miła i empatyczna.

Umów wizytę do tego specjalisty online lub przez tel. Gabinet mieści się ul. Mickiewicza 4, lok 318a, III p., Olsztyn. Wizyta kosztuje 150 zł.

Psychoterapeuta, psycholog Wioletta Przybyszewska Olsztyński Instytut Psychoterapii

Psychoterapeuta, psycholog Wioletta Przybyszewska Olsztyński Instytut Psychoterapii

Jak podaje strona Instytutu założonego przez psycholog Wiolettę Przybyszewską – ukończyła magisterskie studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna w SWPS w Warszawie, czteroletnie podyplomowe studia z terapii integratywnej oraz szkolenie z krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Instytut oferuje profesjonalną pomoc dla dorosłych (w tym par), dzieci i młodzieży. Koszt wizyty wynosi 140 zł. Terapia par i terapia rodzinna kosztują od 160 do 200 zł. Spotkania u specjalisty należy umawiać telefonicznie (tel. 602 151 517). Adres: Dąbrowszczaków 39, lok 709, piętro 7, Olsztyn.

Psycholog Olsztyn Marta Błażewicz Gabinet Terapii Uzależnień i Psychoterapii

Psycholog Olsztyn Marta Błażewicz Gabinet Terapii Uzależnień i Psychoterapii

Marta Błażewicz to certyfikowany specjalista terapii osób uzależnionych i magister psychologii. Praktykę zawodową zdobywała m.in. w Przychodni Leczenia Psychoterapii i Profilaktyki Uzależnień w Olsztynie. Ma duże doświadczenie i skuteczność w pomaganiu pacjentom w walce z uzależnieniami.

Psycholog Marta Błażewicz prowadzi skuteczną terapię, umiejętnie słucha, jest wyrozumiała i empatyczna. Pomaga poradzić sobie z problemami i odzyskać zdrowie i równowagę psychiczną. Zdecydowanie godna polecenia!

Obecnie do tego psychologa możesz umówić się wyłącznie w jej prywatnym gabinecie przy ul. Adama Mickiewicza 4/ 314, Olsztyn. Marta Błażewicz nie prowadzi spotkań z dziećmi. Wizyty kosztują 120 zł. Możliwe spotkania online.

Joanna Kowalewska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Olsztyn

Joanna Kowalewska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Olsztyn

Magister psychologii i psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Joanna Kowalewska ma imponujące wykształcenie i stale podnosi kwalifikacje na drodze dalszego rozwoju.

Osoby uczęszczające na wizyty do psycholog Kowalewskiej zostawiają wyłącznie pozytywne opinie. Fachowa, punktualna, dynamiczna, zaangażowana i empatyczna. Prowadzi skuteczną terapię i potrafi wydobyć człowieka z naprawdę ciężkich problemów. Leczy m.in. zaburzenia emocjonalne, depresję, zaburzenia osobowości.

Terapia w gabinecie psycholog Joanny Kowalewskiej odbywa się przy ul.Niepodległości 85, Olsztyn. Wizyty kosztują od 120 zł do 150 zł.

Psycholog Olsztyn Gabinet Miejsce Przyjazne Zmianom Małgorzata Tandyrak-Bunalska

Psycholog Olsztyn Gabinet Miejsce Przyjazne Zmianom Małgorzata Tandyrak-Bunalska

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Oferuje wsparcie psychologiczne osobom doświadczającym kryzysów życiowych, lęku, obniżonego nastroju, a także wszystkim, którzy chcą lepiej poznać siebie, poprawić relacje oraz zadbać o swoje lepsze samopoczucie. Nie pracuje z dziećmi i ich rodzicami, przyjmuje wyłącznie dorosłych.

Psycholog Małgorzata Tandyrak-Bunalska należy do tych specjalistów, którzy oferują skuteczną pomoc i porady dla osób z różnymi problemami w życiu. Skuteczna, empatyczna i zaangażowana. Tworzy miłą atmosferę podczas pracy z pacjentem.

Poradnia psychologiczna Miejsce Przyjazne Zmianom mieści się przy ul. Niepodległości 57/40 (4 klatka, 3 piętro), Olsztyn. Koszt wizyty wynosi od 120 do 150 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog Ryszard Michowski Psychoterapia i Rozwój Olsztyn

Psycholog Ryszard Michowski Psychoterapia i Rozwój Olsztyn

Absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyższej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie i Centrum MABOR, gdzie ukończył psychoterapię. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadzi psychoterapię grupową, indywidualną oraz warsztaty i treningi o charakterze psychoedukacyjnym i rozwojowym. Ma doświadczenie w terapii młodzieży i dorosłych.

Psycholog udziela skutecznej pomocy. Leczy zaburzenia i pomaga znaleźć rozwiązanie w wielu problemach, umożliwiając powrót do normalnego życia. Tworzy miłą atmosferę podczas pracy, jest miły, empatyczny i potrafi słuchać.

Umów wizytę online lub w gabinecie przy ul. Partyzantów 1/2 lokal 110, Olsztyn. Koszt spotkania wynosi od 120 zł do 170 zł, z czego wyższa kwota jest za terapię partnerską. Współpracuje z dziećmi i rodzicami.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
NAJNOWSZE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj