11.1 C
Województwo opolskie
wtorek, 27 września, 2022

Psycholog Opole: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Profesjonalna pomoc psychologa to dobry sposób na walkę z trudnościami, kryzysami i zaburzeniami psychicznymi. Dowiedz się, gdzie można znaleźć dobrą pomoc psychologiczną w Opolu!

Najlepsi psycholodzy Opole

Najlepsi psycholodzy Opole

Psycholodzy w Opolu to doświadczony zespół specjalistów, którzy mogą stanowić nieocenioną pomoc w życiu mieszkańców miasta. Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie psychiczne uległo pogorszeniu, szukaj pomocy! Podjęcie leczenia pozwala na poprawę samopoczucia i rozwiązanie problemów, które dotychczas wydawały się nie do rozwiązania i stanowiły utrapienie przez lata. Pamiętaj, że psycholodzy są objęci tajemnicą lekarską, a wizyta u specjalisty jest wyłącznie Twoją prywatną sprawą. Nikt nie musi o tym wiedzieć, a Ty masz możliwość znacząco poprawić jakość swojej codzienności.

Najlepsi psycholodzy Opole

Po pomoc psychologiczną w Opolu można udać się do lokalnej Poradni Zdrowia Psychicznego, Szpitala Psychiatrycznego lub na oddział psychiatryczny w Szpitalu Ogólnym. Jeśli zależy Ci na czasie, rozważ skorzystanie z prywatnej opieki psychologicznej.

Jak długo czeka się na termin spotkania z psychologiem

Zobacz listę polecanych specjalistów w Opolu. To specjaliści od terapii indywidualnej, rodzinnej i małżeńskiej. Spośród kilku doświadczonych ekspertów z łatwością znajdziesz specjalistę, który zapewni profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązaniu Twoich trudności.

psycholodzy opole

Psycholog, psychoterapeuta Marzena Janiszewska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Marzena Janiszewska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej, którą zgłębiała podczas 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych.

Psycholog potrafi złagodzić stres pacjenta, uważnie słucha i zadaje trafne pytania. Zapewnia profesjonalne wsparcie i umie nakierować pacjenta na odpowiednie wnioski, dzięki czemu każdy sam decyduje, co dla niego najlepsze.

Mgr Marzena Janiszewska prowadzi gabinet pod adresem: Ozimska 40/209, Opole. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł. Dostępna możliwość konsultacji psychologicznej online.

Psycholog, psychoterapeuta Irena Maślankowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Irena Maślankowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog kliniczny II stopnia i psychoterapeuta z bardzo dużym doświadczeniem. Przez wiele lat zajmowała się terapią indywidualną i grupową nerwic. Mgr Irena Maślankowska ma także dużą praktykę w terapii małżeńskiej i rodzinnej. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.

Psycholog Irena Maślankowska ma blisko 200 opinii na portalu Znany Lekarz, co czyni ją jednym z najpopularniejszych psychologów w Opolu. Pacjenci doceniają lata pracy psycholog, która dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi znaleźć sposób na różne problemy. Profesjonalna, punktualna, spokojna.

Gabinet psychologiczny psycholog Maślankowskiej mieści się przy pod adresem: Luboszycka 11, Opole. Psychoterapia kosztuje 100 zł. Terapia rodzinna 150 zł. Niedostępne konsultacje online.

Psycholog Opole Katarzyna Wojutyńska Gabinet Psychologiczny

Psycholog Opole Katarzyna Wojutyńska Gabinet Psychologiczny

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i prowadzi własny gabinet pomocy psychologicznej. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych (kryzys w związku, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne, długotrwały stres, żałoba), oraz dla dzieci (lęki, depresja, agresja, zaburzenia zachowania).

Mgr Katarzyna Wojutyńska jest oceniana jako empatyczna, profesjonalna i skuteczna w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemu. Ciepła, wyrozumiała, zapewnia przestrzeń do swobodnej rozmowy.

Wizyty odbywają się online lub w gabinecie: Chabrów 60, Opole. Koszt wizyty wynosi 130 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Monika Kwaśnik Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Monika Kwaśnik Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, terapeuta, coach. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Mgr Monika Kwaśnik posiada dużą wiedzę z zakresu pomagania pacjentom w zwalczaniu stresu i trudnych emocji wynikających z wypalenia zawodowego, czy kryzysów życiowych. Jako coach oferuje wsparcie w rozwoju osobistym.

Monika Kwaśnik jest zaangażowanym psychoterapeutą, który uważnie skupia się na pacjencie i słucha, umiejętnie dobierając pytania i diagnozy. Pozytywna, kompetentna, zapewnia przyjemną atmosferę w gabinecie.

Umów wizytę online lub w gabinecie – ul. Książąt Opolskich 29, piętro III, Opole. Konsultacja kosztuje 130 zł, coaching 150 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Włodarczyk Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Opole

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Włodarczyk Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Opole

Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta. Współpracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. W psychoterapii wykorzystuje nurt integracyjny. Zajmuje się leczeniem zaburzeń i trudności z zakresu: depresja, zaburzenia nerwicowe. Oferuje także pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych, relacjach partnerskich i zaburzeniach seksualnych.

Piotr Włodarczyk to psycholog konkretny i zaangażowany. Konsultacje psychologiczne bardzo często przynoszą efekty już po kilku spotkaniach. Pacjenci po wyjściu z gabinetu czują się lepiej i chętnie wracają na kolejne spotkania terapeutyczne.

Do tego psychologa możesz umówić się online lub w pracowni przy ul. Jana Styki 12/2, Opole. Konsultacje z psychologiem i psychoterapia kosztują 120 zł.

Psycholog Opole Karolina Cwynar Gabinet Pomocy Psychologicznej

Psycholog Opole Karolina Cwynar Gabinet Pomocy Psychologicznej

Psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w leczeniu m.in. zaburzeń psychosomatycznych, lękowych, stresu, depresji.

Psycholog umie nawiązać znakomity kontakt z pacjentem, a miłą atmosferę łączy z fachowym podejściem do leczenia. Oferuje najwyższy poziom usług terapeutycznych, potrafi znaleźć skuteczne rozwiązanie niemal w przypadku każdego problemu. Empatyczna, miła, zaangażowana.

Konsultacje odbywają się online lub w Pracowni przy ul. Kołłątaja 11/45, Opole. Wizyty należy umawiać telefonicznie.

Psycholog Opole Aleksandra Herka Centrum Rozwoju i Zmiany UNISONO

Psycholog Opole Aleksandra Herka Centrum Rozwoju i Zmiany UNISONO

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. W pracy zajmuje się pomocom dzieciom i dorosłym. W swoim gabinecie korzysta z doświadczenia i dużych pokładów empatii oraz zrozumienia dla złożonej natury ludzkiej. Pomaga w powrocie do zdrowia i normalnego życia, towarzysząc pacjentom w walce z depresją, stresem i zaburzeniami.

Osoby uczęszczające na konsultacje do psycholog Aleksandry Herka oceniają ją jako profesjonalną, przyjazną i empatyczną. Psycholog dobiera odpowiednią formę leczenia, nie ocenia i całkowicie skupia się na problemach pacjenta. Opinie wskazują na stu procentowe zadowolenie z wizyt w Centrum prowadzonym przez specjalistę.

Centrum Rozwoju i Zmiany mieści się przy ul. Władysława Reymonta 32/2, Opole. Dostępne konsultacje online. Brak informacji o kosztach wizyty – w celu uzyskania cennika i umówienia wizyty należy zadzwonić do gabinetu.

Psycholog, psychoterapeuta Ilona Krzempek Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Ilona Krzempek Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Opole

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jak sama podaje: „W swojej pracy zajmuję się leczeniem uzależnionych od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, i innych substancji psychoaktywnych. Pomoc kieruję również do ludzi z zaburzeniami nastroju, z depresją lub stanami depresyjnymi, mających trudności w relacjach.”

Według pacjentów psycholog Ilony Krzempek, konsultacja ze specjalistką daje pozytywne efekty. Psycholog jest empatyczna, miła, otwarta i zaangażowana. Zapewnia miłą atmosferę podczas konsultacji i znajduje skuteczną pomoc. Ma duże doświadczenie i wiedzę.

Psycholog przyjmuje pod adresem: Mickiewicza 1, Ustroń. Dostępne są konsultacje online. Konsultacja kosztuje 120 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Joanna Szymańska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Psycholog, psychoterapeuta Joanna Szymańska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Psycholog, terapeuta, pedagog. Spotkania terapeutyczne w pracowni psycholog opierają się na nurcie psychodynamicznym. Psycholog udziela wsparcia między innymi w radzeniu sobie z wyzwaniami i trudnościami na różnych etapach życia, osobom mającym depresję, niskie poczucie własnej wartości, przeżywającym lęki, kryzys w związku, kryzys życiowy, nerwicę, zaburzenia emocjonalne.

Joanna Szymańska umie nawiązać dobry kontakt z młodzieżą i dorosłymi, co przekłada się na skuteczną pomoc. Psycholog podczas psychoterapii uważnie słucha, nie ocenia i wyciąga trafne wnioski. Zaangażowana, ciepła i pogodna.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę z psychologiem, możesz umówić spotkanie online lub w pracowni przy ul. Władysława Reymonta 47/4, Opole. Konsultacja kosztuje 120 zł.

Psycholog Opole Beata Forembska Strategia Na Siebie

Psycholog Opole Beata Forembska Strategia Na Siebie

Psycholog kliniczny I stopnia, terapeutą, mediatorem i trenerem. Zajmuje się pomocą w zakresie uzależnień, DDA, nerwic, lęków i depresji. Posiada wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę z zakresu psychologii. Staż pracy zawodowej psycholog Forembskiej wynosi 27 lat. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej, terapii małżeńskiej i rodzinnej.

Konsultacja zawsze odbywa się na czas, a psycholog poświęca pacjentowi pełną godzinę. Tak długi czas wizyty jest czymś rzadko spotykanym, nie tylko w Opolu, ale również w całej Polsce. Beata Forembska jest doświadczona, empatyczna, zaangażowana i pełna zrozumienia.

Dostępna jest konsultacja online lub stacjonarnie pod adresem: Ozimska 20 IIp. pok. 214, Opole. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł.

psycholog opole

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here