11.1 C
Województwo opolskie
piątek, 12 kwietnia, 2024

Psycholog Opole: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Profesjonalna pomoc psychologa to dobry sposób na walkę z trudnościami, kryzysami i zaburzeniami psychicznymi. Dowiedz się, gdzie można znaleźć dobrą pomoc psychologiczną w Opolu!

Najlepsi psycholodzy Opole

Najlepsi psycholodzy Opole

Psycholodzy w Opolu to doświadczony zespół specjalistów, którzy mogą stanowić nieocenioną pomoc w życiu mieszkańców miasta. Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie psychiczne uległo pogorszeniu, szukaj pomocy! Podjęcie leczenia pozwala na poprawę samopoczucia i rozwiązanie problemów, które dotychczas wydawały się nie do rozwiązania i stanowiły utrapienie przez lata. Pamiętaj, że psycholodzy są objęci tajemnicą lekarską, a wizyta u specjalisty jest wyłącznie Twoją prywatną sprawą. Nikt nie musi o tym wiedzieć, a Ty masz możliwość znacząco poprawić jakość swojej codzienności.

Najlepsi psycholodzy Opole

Po pomoc psychologiczną w Opolu można udać się do lokalnej Poradni Zdrowia Psychicznego, Szpitala Psychiatrycznego lub na oddział psychiatryczny w Szpitalu Ogólnym. Jeśli zależy Ci na czasie, rozważ skorzystanie z prywatnej opieki psychologicznej.

Jak długo czeka się na termin spotkania z psychologiem

Zobacz listę polecanych specjalistów w Opolu. To specjaliści od terapii indywidualnej, rodzinnej i małżeńskiej. Spośród kilku doświadczonych ekspertów z łatwością znajdziesz specjalistę, który zapewni profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązaniu Twoich trudności.

psycholodzy opole

Psycholog, psychoterapeuta Marzena Janiszewska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Marzena Janiszewska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej, którą zgłębiała podczas 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych.

Psycholog potrafi złagodzić stres pacjenta, uważnie słucha i zadaje trafne pytania. Zapewnia profesjonalne wsparcie i umie nakierować pacjenta na odpowiednie wnioski, dzięki czemu każdy sam decyduje, co dla niego najlepsze.

Mgr Marzena Janiszewska prowadzi gabinet pod adresem: Ozimska 40/209, Opole. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł. Dostępna możliwość konsultacji psychologicznej online.

Psycholog, psychoterapeuta Irena Maślankowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Irena Maślankowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog kliniczny II stopnia i psychoterapeuta z bardzo dużym doświadczeniem. Przez wiele lat zajmowała się terapią indywidualną i grupową nerwic. Mgr Irena Maślankowska ma także dużą praktykę w terapii małżeńskiej i rodzinnej. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.

Psycholog Irena Maślankowska ma blisko 200 opinii na portalu Znany Lekarz, co czyni ją jednym z najpopularniejszych psychologów w Opolu. Pacjenci doceniają lata pracy psycholog, która dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi znaleźć sposób na różne problemy. Profesjonalna, punktualna, spokojna.

Gabinet psychologiczny psycholog Maślankowskiej mieści się przy pod adresem: Luboszycka 11, Opole. Psychoterapia kosztuje 100 zł. Terapia rodzinna 150 zł. Niedostępne konsultacje online.

Psycholog Opole Katarzyna Wojutyńska Gabinet Psychologiczny

Psycholog Opole Katarzyna Wojutyńska Gabinet Psychologiczny

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i prowadzi własny gabinet pomocy psychologicznej. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych (kryzys w związku, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne, długotrwały stres, żałoba), oraz dla dzieci (lęki, depresja, agresja, zaburzenia zachowania).

Mgr Katarzyna Wojutyńska jest oceniana jako empatyczna, profesjonalna i skuteczna w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemu. Ciepła, wyrozumiała, zapewnia przestrzeń do swobodnej rozmowy.

Wizyty odbywają się online lub w gabinecie: Chabrów 60, Opole. Koszt wizyty wynosi 130 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Monika Kwaśnik Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Monika Kwaśnik Gabinet Psychologiczny Opole

Psycholog, terapeuta, coach. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Mgr Monika Kwaśnik posiada dużą wiedzę z zakresu pomagania pacjentom w zwalczaniu stresu i trudnych emocji wynikających z wypalenia zawodowego, czy kryzysów życiowych. Jako coach oferuje wsparcie w rozwoju osobistym.

Monika Kwaśnik jest zaangażowanym psychoterapeutą, który uważnie skupia się na pacjencie i słucha, umiejętnie dobierając pytania i diagnozy. Pozytywna, kompetentna, zapewnia przyjemną atmosferę w gabinecie.

Umów wizytę online lub w gabinecie – ul. Książąt Opolskich 29, piętro III, Opole. Konsultacja kosztuje 130 zł, coaching 150 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Włodarczyk Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Opole

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Włodarczyk Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna Opole

Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta. Współpracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. W psychoterapii wykorzystuje nurt integracyjny. Zajmuje się leczeniem zaburzeń i trudności z zakresu: depresja, zaburzenia nerwicowe. Oferuje także pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych, relacjach partnerskich i zaburzeniach seksualnych.

Piotr Włodarczyk to psycholog konkretny i zaangażowany. Konsultacje psychologiczne bardzo często przynoszą efekty już po kilku spotkaniach. Pacjenci po wyjściu z gabinetu czują się lepiej i chętnie wracają na kolejne spotkania terapeutyczne.

Do tego psychologa możesz umówić się online lub w pracowni przy ul. Jana Styki 12/2, Opole. Konsultacje z psychologiem i psychoterapia kosztują 120 zł.

Psycholog Opole Karolina Cwynar Gabinet Pomocy Psychologicznej

Psycholog Opole Karolina Cwynar Gabinet Pomocy Psychologicznej

Psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w leczeniu m.in. zaburzeń psychosomatycznych, lękowych, stresu, depresji.

Psycholog umie nawiązać znakomity kontakt z pacjentem, a miłą atmosferę łączy z fachowym podejściem do leczenia. Oferuje najwyższy poziom usług terapeutycznych, potrafi znaleźć skuteczne rozwiązanie niemal w przypadku każdego problemu. Empatyczna, miła, zaangażowana.

Konsultacje odbywają się online lub w Pracowni przy ul. Kołłątaja 11/45, Opole. Wizyty należy umawiać telefonicznie.

Psycholog Opole Aleksandra Herka Centrum Rozwoju i Zmiany UNISONO

Psycholog Opole Aleksandra Herka Centrum Rozwoju i Zmiany UNISONO

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia. W pracy zajmuje się pomocom dzieciom i dorosłym. W swoim gabinecie korzysta z doświadczenia i dużych pokładów empatii oraz zrozumienia dla złożonej natury ludzkiej. Pomaga w powrocie do zdrowia i normalnego życia, towarzysząc pacjentom w walce z depresją, stresem i zaburzeniami.

Osoby uczęszczające na konsultacje do psycholog Aleksandry Herka oceniają ją jako profesjonalną, przyjazną i empatyczną. Psycholog dobiera odpowiednią formę leczenia, nie ocenia i całkowicie skupia się na problemach pacjenta. Opinie wskazują na stu procentowe zadowolenie z wizyt w Centrum prowadzonym przez specjalistę.

Centrum Rozwoju i Zmiany mieści się przy ul. Władysława Reymonta 32/2, Opole. Dostępne konsultacje online. Brak informacji o kosztach wizyty – w celu uzyskania cennika i umówienia wizyty należy zadzwonić do gabinetu.

Psycholog, psychoterapeuta Ilona Krzempek Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Opole

Psycholog, psychoterapeuta Ilona Krzempek Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Opole

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jak sama podaje: „W swojej pracy zajmuję się leczeniem uzależnionych od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, i innych substancji psychoaktywnych. Pomoc kieruję również do ludzi z zaburzeniami nastroju, z depresją lub stanami depresyjnymi, mających trudności w relacjach.”

Według pacjentów psycholog Ilony Krzempek, konsultacja ze specjalistką daje pozytywne efekty. Psycholog jest empatyczna, miła, otwarta i zaangażowana. Zapewnia miłą atmosferę podczas konsultacji i znajduje skuteczną pomoc. Ma duże doświadczenie i wiedzę.

Psycholog przyjmuje pod adresem: Mickiewicza 1, Ustroń. Dostępne są konsultacje online. Konsultacja kosztuje 120 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Joanna Szymańska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Psycholog, psychoterapeuta Joanna Szymańska Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Psycholog, terapeuta, pedagog. Spotkania terapeutyczne w pracowni psycholog opierają się na nurcie psychodynamicznym. Psycholog udziela wsparcia między innymi w radzeniu sobie z wyzwaniami i trudnościami na różnych etapach życia, osobom mającym depresję, niskie poczucie własnej wartości, przeżywającym lęki, kryzys w związku, kryzys życiowy, nerwicę, zaburzenia emocjonalne.

Joanna Szymańska umie nawiązać dobry kontakt z młodzieżą i dorosłymi, co przekłada się na skuteczną pomoc. Psycholog podczas psychoterapii uważnie słucha, nie ocenia i wyciąga trafne wnioski. Zaangażowana, ciepła i pogodna.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę z psychologiem, możesz umówić spotkanie online lub w pracowni przy ul. Władysława Reymonta 47/4, Opole. Konsultacja kosztuje 120 zł.

Psycholog Opole Beata Forembska Strategia Na Siebie

Psycholog Opole Beata Forembska Strategia Na Siebie

Psycholog kliniczny I stopnia, terapeutą, mediatorem i trenerem. Zajmuje się pomocą w zakresie uzależnień, DDA, nerwic, lęków i depresji. Posiada wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę z zakresu psychologii. Staż pracy zawodowej psycholog Forembskiej wynosi 27 lat. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej, terapii małżeńskiej i rodzinnej.

Konsultacja zawsze odbywa się na czas, a psycholog poświęca pacjentowi pełną godzinę. Tak długi czas wizyty jest czymś rzadko spotykanym, nie tylko w Opolu, ale również w całej Polsce. Beata Forembska jest doświadczona, empatyczna, zaangażowana i pełna zrozumienia.

Dostępna jest konsultacja online lub stacjonarnie pod adresem: Ozimska 20 IIp. pok. 214, Opole. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł.

psycholog opole

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj