3.1 C
Kraków
czwartek, 2 lutego, 2023

Psycholog Kraków: top 10 najlepszych specjalistów w mieście

Dowiedz się, gdzie warto szukać pomocy psychologicznej w Krakowie!

Najlepsi psycholodzy Kraków

Najlepsi psycholodzy Kraków Ranking

Najlepsi psycholodzy Kraków Ranking

Dobry gabinet psychoterapeutyczny i regularne sesje z psychologiem, który ma dużą wiedzę i doświadczenie, to znakomity sposób na poprawienie jakości własnego życia. Cierpisz na zaburzenia, które negatywnie wpływają na Twoją codzienność? A może szukasz możliwości rozwoju? W Krakowie pracuje wielu psychoterapeutów i trenerów osobowości, którzy oferują najwyższy poziom usług w różnym zakresie pomocy i wsparcia psychologicznego. Dobry psycholog potrafi zapewnić wsparcie w różnych sprawach i sytuacjach.

Najlepsi psycholodzy Kraków Ranking

Poniżej lista psychoterapeutów i psychologów, którzy cieszą się największą popularnością w miejscowości Kraków.

Psycholog Kraków Pracownia pomocy psychologicznej i psychoterapii SOLUTIO Katarzyna Smaruń

Pracownia pomocy psychologicznej i psychoterapii SOLUTIO

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Ponadto zrealizowała 4-letni program specjalizacji z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuje nurt poznawczo-behawioralny, który skupia się na pomocy bez analizowania przeszłości. Mgr Katarzyna Smaruń oferuje pomoc psychologiczną dla dzieci i dorosłych.

Psycholog szybko rozładowuje stres pacjenta i zapewnia miłą atmosferę w gabinecie. Empatyczna, zaangażowana i pełna zrozumienia. Mgr Katarzyna Smaruń określana jest jako psychoterapeuta z powołania.

Pracownia pomocy psychologicznej i psychoterapii SOLUTIO

Pracownia pomocy psychologicznej i psychoterapii SOLUTIO w Krakowie mieści się pod adresem: Teofila Lenartowicza 21, Krowodrza, Kraków. Konsultacja psychologiczna kosztuje 200 zł, psychoterapia indywidualna 150 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog Kraków Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Izabela Krzywicka

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Izabela Krzywicka

Magister psychologii z wieloletnim doświadczeniem. Mgr Izabela Krzywicka ma za sobą także liczne szkolenia i kursy uprawniające do udzielania wsparcia psychologicznego i prowadzenia psychoterapii. Oferuje terapię indywidualną dla osób dorosłych oraz terapię par. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychologiczny i współpracuje z Klinikami Leczenia Niepłodności.

Mgr Izabela Krzywicka oceniana jest jako empatyczna, zaangażowana i aktywna. Psycholog umiejętnie prowadzi rozmowę, uważnie słucha i szybko wyciąga wnioski. Pacjenci doceniają profesjonalizm i skuteczność psychologa.

Gabinet specjalisty w Krakowie mieści się przy ul. św. Tomasza 25, Stare Miasto, Kraków. Obecnie psycholog przyjmuje jednak wyłącznie online. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 160 zł.

Psycholog Kraków Gabinet Psychologiczny Filip Grabowski

Gabinet Psychologiczny Filip Grabowski

Psycholog, seksuolog. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista Filip Grabowski zajmuje się pomocą, terapią i diagnozą psychologiczną oraz seksuologiczną. Specjalizuje się w terapii osób dotkniętych dysfunkcjami seksualnymi, terapią ofiar gwałtów i wykorzystania seksualnego. Na spotkanie z psychologiem może umówić się każda osoba dorosła.

Filip Grabowski należy do grona psychologów, którzy cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami pacjentów. Wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem, empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta.

psycholog kraków

Wizyty u specjalisty można umawiać online lub w gabinecie, który znajduje się pod adresem: Ariańska 18/15, Grzegórzki, Kraków. Konsultacja psychologiczna i konsultacja seksuologiczna kosztują 180 zł. Konsultacja dla par 220 zł.

Psycholog Kraków Poradnia Psychologiczna Katarzyna Gwóźdź

Psycholog Kraków Poradnia Psychologiczna Katarzyna Gwóźdź

Psycholog, seksuolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek psychologia stosowana), oraz Uniwersytetu SWPS (studia podyplomowe – seksuologia kliniczna). Posiada duże doświadczenie zdobywane w szpitalach i poradniach. Obecnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia.

Psycholog Katarzyna Gwóźdź oceniana jest jako ciepła, miła, zaangażowana. Konsultacje psychologiczne przynoszą pozytywne efekty, uspokajają i dają mnóstwo nadziei na przyszłość.

Konsultacja psychologiczna może odbyć się online lub w gabinecie przy ul. Bociana 22A/2a, Prądnik Biały, Kraków. Konsultacja psychologiczna kosztuje od 150 zł do 180 zł. Konsultacja seksuologiczna od 170 zł do 200 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Krakowskie Centrum Medyczne Marta Dadok

Psycholog, psychoterapeuta Krakowskie Centrum Medyczne Marta Dadok

Psycholog, psychoterapeuta po odbyciu podyplomowego szkolenia psychoterapeutycznego w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundacji Na Szlaku. Posiada wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne. W swojej pracy opiera się na psychoterapii psychodynamicznej. Oferuje terapię indywidualną, małżeńską i rodzinną.

Psycholog Marta Dadok pomaga pacjentom spojrzeć na własne problemy z innej strony, dzięki czemu terapia sprawia, że pacjent sam podejmuje właściwe decyzje. Psychoterapeuta Marta Dadok to osoba empatyczna, zaangażowana, słuchająca i wyciągająca trafne wnioski z rozmowy.

Krakowskie Centrum Medyczne mieści się przy ul. Kopernika 32, Grzegórzki, Kraków. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł. Psychoterapia par 190 zł, terapia rodzinna 250 zł.

Psycholog dzieci i młodzieży Kraków Poradnia Profeomed Anna Jurczak

Psycholog dzieci i młodzieży Kraków Poradnia Profeomed Anna Jurczak

Absolwentka psychologii stosowanej Krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Psycholog, psychoterapeuta oferuje pomoc dla dzieci w każdym wieku, młodzieży i dorosłych.

Mgr Anna Jurczak należy do grona specjalistów dziecięcych, którzy bardzo szybko nawiązują pozytywną relację z młodym pacjentem. Psycholog uważnie słucha pacjenta, nie ocenia i stosuje skuteczne metody terapii oraz leczenia. Pozytywne opinie wskazują, że jest to jeden z najlepszych psychologów dziecięcych na terenie Krakowa.

Poradnia Profeomed znajduje się pod adresem: Kącik 9, Podgórze, Kraków. Dostępna możliwość odbywania konsultacji psychologicznych online. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne konsultacje 150 zł.

Psycholog dzieci i młodzieży Kraków Gabinety Specjalistyczne All-Med Martyna Ostrowska-Sowińska

Gabinety Specjalistyczne All-Med Martyna Ostrowska-Sowińska

Psycholog dzieci i młodzieży z doświadczeniem zdobywanym m.in w Szpitalu Specjalistycznym im. Babińskiego w Krakowie. Obecnie pracuje jako psycholog szkolny, gdzie nieustannie rozwija swoją wiedzę dotyczącą metod pracy z dziećmi. Ponadto prowadzi prywatny gabinet psychologiczny, w którym oferuje profesjonalną pomoc dla dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń, PTSD, depresji i fobii.

Mgr Martyna Ostrowska-Sowińska zebrała na portalu Znany Lekarz wyłącznie pozytywne opinie. Skutecznie leczy i oferuje wsparcie, które dopasowane jest do osobowości i potrzeb pacjenta. Pacjenci wychodzą z gabinetu z nadzieją i dobrym humorem.

Gabinety Specjalistyczne All-Med na terenie Krakowa mieszczą się przy ul. Henryka Sienkiewicza 23. Konsultacja psychologiczna kosztuje 130 zł. Konsultacje on-line nie są dostępne.

Psycholog, psychoterapeuta Kraków Gabinet Psychoterapii Ewa Żak-Trochim

Gabinet Psychoterapii Ewa Żak-Trochim

Psycholog, psychoterapeuta z ukończonym 4-letnim kursem terapii systemowej. Oferuje wsparcie i pomoc w formie psychoterapii (indywidualna, par, rodzinna, młodzieży). Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Kliniki Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Podlega superwizji i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w celu rozwoju swoich umiejętności i zapewniania najwyższej jakości usług.

Gabinet psychoterapii mgr Ewy Żak-Trochim cieszy się dużą popularnością, a opinie na temat współpracy z psychologiem są wyłącznie pozytywne. Psycholog jest bardzo zaangażowana w pomoc osobom, które przychodzą na konsultacje lub terapię. Umiejętnie słucha i pozostawia trafne podsumowanie problemów, które próbuje rozwiązać razem z pacjentem. Zapewnia pomoc w różnych sprawach: trudności, zaburzenia, fobie etc.

Gabinet psychoterapeutyczny Żak-Trochim mieści się pod adresem: Aleja Pokoju 24/54, Grzegórzki, Kraków. Dostępne konsultacje online. Koszt konsultacji psychologicznych wynosi 130 zł. Psychoterapia indywidualna również kosztuje 130 zł. Psychoterapia partnerska i psychoterapia rodzinna 240 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Kraków Centrum Psychoterapii Educare Maria Foryś

Centrum Psychoterapii Educare Maria Foryś

Absolwentka czterech uniwersytetów, certyfikowany psychoterapeuta terapii kognitywnej Instrumental Enrichment. Lista osiągnięć Marii Foryś jest długa. To doświadczony psycholog, psychoterapeuta i logopeda. Pomoc psychologiczna w jej gabinecie przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Psychoterapia i konsultacje u Marii Foryś szybko przynoszą pozytywne efekty. Mimo ogromnej wiedzy i dużego doświadczenia psycholog jest ciepła, cierpliwa, wyrozumiała i zdecydowanie należy do grona psychologów stosujących skuteczne metody leczenia, wsparcia i rozwoju.

Centrum Psychoterapii Educare znajduje się na Starym Mieście w Krakowie. Możliwa konsultacja psychologiczna online. Konsultacja psychologiczna kosztuje od 150 zł do 200 zł (pierwsza wizyta).

Psycholog Kraków Gabinety Psychoterapii i Rozwoju Mind Institute Iwona Drozdowicz-Nita

Gabinety Psychoterapii i Rozwoju Mind Institute

Psycholog, psychoterapeuta Iwona Drozdowicz-Nita ma szerokie wykształcenie – jest certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą. Ukończyła 4-letni kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kursu Systemowej Terapii Rodzin. Przyjmuje pacjentów dorosłych i tych, które ukończyły 13 rok życia, oferując im pomoc w zwalczaniu m.in. zaburzeń emocjonalnych, nerwic, depresji, zaburzeń psychosomatycznych, czy stresu.

Psychoterapia w gabinecie Iwony Drozdowicz-Nita cieszy się dużą popularnością. Terapeutka jest skuteczna, empatyczna, nieoceniająca i pełna zrozumienia nie tylko w zakresie problemów pacjenta, ale również jego sposobów radzenia sobie.

Gabinety Psychoterapii i Rozwoju mieszczą się pod adresem: Starowiślna 83/6, Stare Miasto, Kraków. Umów wizytę online lub stacjonarnie. Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna i terapia dzieci kosztują 250 zł. Psychoterapia partnerska kosztuje 380 zł.

Jak długo trzeba czekać na wolny termin konsultacji z terapeutą lub psychologiem?

Jak długo trzeba czekać na wolny termin konsultacji z terapeutą lub psychologiem?

Psychoterapeuci przyjmujący prywatnie lub w ramach NFZ zawsze mają napięte kalendarze. Czy to poradnia, czy ośrodek, czy prywatny gabinet – przygotuj się na to, że nie zawsze znajdziesz wolny termin u osoby, u której chcesz umówić wizytę. Psycholodzy i psychoterapeuci z Krakowa mają często zajęte terminy już na kilka miesięcy wprzód. Warunkiem szybszego dostania się na terapię, jest rezygnacja osoby, która zapisała się wcześniej. Co więc należy zrobić?

termin konsultacji z terapeutą

Chociaż na stronie Znany Lekarz podane są kalendarze pracy specjalistów, wizytę lepiej umawiać telefonicznie. Tylko psycholog i terapeuta ma aktualny kalendarz swojego gabinetu i umawiając się telefonicznie, unikniesz nieporozumień.

Jak długo trzeba czekać na wolny termin konsultacji z terapeutą

 

W przypadku, gdy stan Twojego zdrowia nie pozwala na oczekiwanie. Na przykład kiedy sytuacje życiowe lub zaburzenia doprowadziły do momentu, w którym Twoje życie jest zagrożone, udaj się do szpitala. Poradnia psychiatryczno-psychologiczna mieści się w wielu szpitalach ogólnych w Krakowie.

Czy konsultacje on-line z psychologiem są skuteczne?

Czy konsultacje on-line z psychologiem są skuteczne?

Doświadczenie i wiedza pozwalają psychologom oferować skuteczne wsparcie w różnych sprawach. Konsultacje on-line nie są przeszkodą dla skuteczności terapii, ale mogą negatywnie wpływać na komfort pacjenta. Jeśli podejmujesz się leczenia i terapii za pomocą konsultacji przez Skype lub WhatsApp, zadbaj o dobrą kamerkę i internet. Nic nie powinno zakłócać Twojego czasu rozmowy z psychologiem.

konsultacje z psychologiem

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj