2.9 C
Szczecin
piątek, 27 stycznia, 2023

Dobry dermatolog w Szczecinie: ranking

Niepokojące zmiany skórne nie powinny być ignorowane. Wizyta u dermatologa to niezawodny krok ku rozwiązaniu problemów związanych ze skórą. Pozbądź się dyskomfortu i sprawdź, do jakiego lekarza w Szczecinie warto się umówić. Zapraszamy na ranking: najlepszy dermatolog Szczecin, stworzony na podstawie opinii pacjentów!

Konsultacja dermatologiczna, gdzie najlepiej umówić się na wizytę? Lista 10 najlepiej ocenianych dermatologów w Szczecinie

Tworząc listę 10 najlepiej ocenianych specjalistów z zakresu dermatologii, wzięliśmy pod uwagę opinie ze strony Znany Lekarz oraz opinie w Google. O pozycji lekarza w rankingu zdecydowała nie tylko wysokość oceny, ale również ilość opinii, które świadczą o popularności danego gabinetu.

Szczecin to duże miasto i pracuje tu wielu doświadczonych lekarzy. Jeśli nie wiesz, gdzie umówić się na wizytę, nasz ranking może Ci pomóc w wyborze najlepszego specjalisty!

Lek. Michał Dziub

SEDIMED szczecin dermatolog

Konkretny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. To specjalista, który dokładnie bada i słucha, przepisując na tej podstawie leki idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości leczonej osoby. Skuteczny i doświadczony specjalista.

Ocena: 5/5 – 319 opinii

Adres: Szczecin, ul. Narutowicza 13e

Miejsce pracy: SEDIMED

Wizyta: 180 zł

Lek. Kamila Poborca

SEDIMED szczecin dermatolog

Dermatolog, którego szczerze polecam, zwłaszcza osobom, które cierpią na trudne do zdiagnozowania objawy i do tej pory nie znalazły specjalisty, który umożliwił podjęcie skutecznego leczenia. Pani Kamila jest wnikliwa i ma dużą wiedzę praktyczną, dzięki czemu jest tak skuteczna.

Ocena: 5/5 – 237 opinii

Adres: Szczecin, ul. Narutowicza 13e

Miejsce pracy: SEDIMED

Wizyta: 150 zł

Lek. Joanna Wiśniewska

Centrum Medyczne Lux Med

Bez względu na to, czy masz atopowe zapalenie skóry, czy trudne do zdiagnozowania problemy skórne, w gabinecie pani Joanny możesz liczyć na fachową pomoc i zrozumienie. Fantastyczne podejście do pacjenta, duża wiedza i doświadczenie.

Ocena: 5/5 – 211 opinii

Adres: Szczecin, ul. Mickiewicza 128A

Miejsce pracy: Centrum Medyczne Lux Med

Wizyta: 150 zł

Dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Lekarz, który prowadzi prywatny gabinet już od 30 lat! Ogromne doświadczenie i wiedza sprawiają, że jest to jeden z najskuteczniejszych lekarzy w mieście. Dermatologia w małym palcu to jeszcze nie wszystko, pacjenci wskazują również, że doktor jest bardzo cierpliwy i pełen zrozumienia. Nigdy nie zajmuje się leczeniem przed przeprowadzeniem dokładnego wywiadu.

Ocena: 5/5 – 177 opinii

Adres: Szczecin, ul. Ostrobramska 11U

Miejsce pracy: Prywatny Gabinet Der-Med

Wizyta: 150 zł

Lek. Magdalena Kulbat

SEDIMED szczecin dermatolog

Miła atmosfera w gabinecie i szczegółowe podejście do problemu. Pani Magdalena nie spieszy się i nie kieruje pochopnymi wnioskami, dzięki czemu stawia prawidłową diagnozę i dobiera skuteczną formę leczenia. Bardzo sympatyczna. Wizytę u tego dermatologa szczególnie polecam osobom, które krępują się wizytą u tego rodzaju specjalisty.

Ocena: 5/5 – 174 opinie

Adres: Szczecin, ul. Narutowicza 13e

Miejsce pracy: SEDIMED

Wizyta: 180 zł

Lek. Magda Ogonowska

SEDIMED szczecin dermatolog

Rzetelne podejście, cierpliwość i zrozumienie dla pacjentów sprawiają, że gabinet pani Magdy nigdy nie jest pusty. Lekarka odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo wyjaśniając leczenie i stosowane metody. Bardzo dobra dermatolog ze świetnym podejściem.

Ocena: 5/5 – 172 opinie

Adres: Szczecin, ul. Narutowicza 13e

Miejsce pracy: SEDIMED

Wizyta: 180 zł

Lek. Zofia Polakowska

Athena Med dermatolog

Dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Specjalistka, która umiejętnie wykorzystuje nowoczesną wiedzę i duże doświadczenie. Bardzo fachowe i sympatyczne podejście do pacjentów. Podczas wizyty ludzie czują się zaopiekowani i zrozumiani. Jako ekspert medycyny estetycznej pani Zofia wykonuje również różnego rodzaju zabiegi, m.in. usuwanie blizn po chorobach skóry.

Ocena: 5/5 – 161 opinii

Adres: Szczecin, ul. Henryka Pobożnego 14/2

Miejsce pracy: Athena Med

Wizyta: brak informacji

Dr n. med. Magdalena Katarzyna Boer

Villa Il Medico szczecin

Konkretna, zaangażowana i bardzo miła pani doktor z ogromną wiedzą. Podczas wizyty pacjent czuje się komfortowo, a dermatolog w tym czasie może wykonać szczegółowe badanie, którego efektem jest skuteczne leczenie. Pani Magdalena dla wielu jest najlepszym lekarzem w Szczecinie.

Ocena: 5/5 – 149 opinii

Adres: Szczecin, ul. Stanisława Moniuszki 3u

Miejsce pracy: Villa Il Medico

Wizyta: 180 zł

Lek. Katarzyna Kałuc-Zioło

SEDIMED szczecin dermatolog

Profesjonalna dermatolog-wenerolog. Konsultacja dermatologiczna odbywa się w miłej atmosferze, a Ty możesz liczyć na konkretną pomoc. Nie wszyscy lekarze wyróżniają się tak dużą troską o pacjenta. Dużym plusem jest duża ilość wolnych terminów, które widać na stronie internetowej Znany Lekarz.

Ocena: 5/5 – 121 opinii

Adres: Szczecin, ul. Narutowicza 13e

Miejsce pracy: SEDIMED

Wizyta: 180 zł

Lek. Magdalena Afrykańska

Centrum Medyczne Lux Med

Dermatolog, wenerolog ze świetnym podejściem do swojej pracy. Polecana również przy leczeniu dzieci. Bardzo sympatyczna i zaangażowana, wyczerpująco wyjaśnia proces leczenia i nie stawia pochopnych diagnoz.

Ocena: 5/5 – 108 opinii

Adres: Szczecin, al. Niepodległości 44

Miejsce pracy: Centrum Medyczne Lux Med

Wizyta: 150 zł

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj