22.8 C
Szczecin
sobota, 16 września, 2023

WSzczecinie: wszystkie wiadomości z miasta!

Przyjemna dla oka strona wSzczecinie.pl to znakomity serwis informacyjny dla mieszkańców miasta. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Szczecinie, ta strona Ci się spodoba. Dowiedz się, o czym możesz przeczytać w serwisie!

Szczecin aktualności

W Szczecinie nadchodzą zmiany. Wzorem innych miast w Polsce, Szczecin również inwestuje w ekologiczne pojazdy w komunikacji miejskiej. Mowa oczywiście o elektronicznych autobusach. 1 marca 2021 roku przywrócone zostało kursowanie zawieszonych dotychczas linii autobusowych.

Aktualności z miasta zdominowane są przez informacje o inwestycjach. Portal wSzczecinie informuje o planowanych przebudowach, między innymi przy ulicy Kolumba, czy Dworcowej. W najnowszych tematach nie mogło również zabraknąć wątpliwej prawnie wycinki drzew przy ul. Reymonta.

Portal wSzczecinie na bieżąco donosi o wszelkich zmianach w stolicy zachodniopomorskiego. Łatwy dostęp do najnowszych informacji znajdziemy dzięki zakładce wiadomości, która znajduje się u góry ekranu. Obok znajdują się jeszcze inne kategorie: rozrywka i kultura, imprezy, lokale, TV, reklama.

Niewątpliwą zaletą strony jest obecność materiałów video. Wywiady i relacje TV dobrze się ogląda i są świetnym dodatkiem do informacji czytanych. Dzięki różnym środkom przekazu serwis wSzczecinie z łatwością trafia w gust różnych czytelników.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj