17.6 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Ids – Bud S.A. nowy kontrakt polskiej firmy za granicą!

Ids-Bud S.A. to polska spółka inżynieryjno-budowlana o imponujących osiągnięciach. Inżynierowie firmy uczestniczyli przy projekcie i budowie takich budynków, jak CH Złote Tarasy, CH Arkadia, czy Stadion Narodowy w Warszawie. Dowiedz się więcej o działalności Ids-Bud i nowym kontrakcie za granicą!

Siedziba spółki Ids-Bud mieści się w Warszawie pod adresem: Grzybowska 87 / 00-844 Warszawa. Adres jest nieprzypadkowy, bo to właśnie stolica jest głównym terenem działalności spółki. Ids-Bud stoi za ważnymi projektami architektonicznymi w Warszawie. Stopniowo poszerza swoją działalność również na inne miasta w Polsce i inne państwa. Za wzrastającą popularnością i rozwojem firmy Ids-Bud stoi duże doświadczenie inżynierów i budowniczych wchodzących w skład zespołu. Ids-Bud prezentuje bardzo szeroką ofertę z dziedziny budownictwa.

  • Budownictwo ogólne, w którego skład wchodzi budownictwo kubaturowe. W rozumieniu laika są to budynki i domy mieszkalne oraz obiekty użyteczności publicznej.
  • Budownictwo inżynieryjne, które może być rozumiane jako projekt i wykonanie niestandardowych projektów. Może to być na przykład projekt i budowa oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnych i innych tego typu miejsc, które określa się mianem działalności na rzecz środowiska. Budownictwo inżynieryjne wymaga dużego doświadczenia i niepodważalnych umiejętności. Na barkach architektów spoczywa bardzo duża odpowiedzialność.
  • Budownictwo paliwowe to wszelkie projekty i budowy związane z gazociągami, magazynami, rurociągami i wszystkim tym, co mieści się w dziedzinie przemysłu paliwowego i gazowego.
  • Budownictwo energetyczne pokazuje, że inżynierowie i wykonawcy Ids-Bud są również doświadczonymi elektrykami. Zespół odpowiedzialny za prace elektroenergetyczne specjalizuje się w budowie i modernizacjach elektrociepłowni, stacji elektroenergetycznych, bloków energetycznych oraz instalacji z grupy Odnawialnych Źródeł Energii.
  • Budownictwo komunikacyjne to część zespołu Ids-Bud odpowiadającego za budowę dróg i mostów, a także linii tramwajowych.

Ids-Bud rozwój firmy

Bardzo szeroki zakres działalności Ids-Bud pozwala na zatrudnienie 1 firmy do wykonania różnych prac. Spółka prowadzi również inwestycje zagraniczne. Niedawno Ids-Bud podpisała kontrakt na Białorusi. Obejmuje on budowę ambasady Polski w Mińsku. To nie pierwszy i z pewnością nie ostatni kontrakt firmy za granicą. Ids-Bud współpracuje między innymi z Niemcami, Ukrainą i Kazachstanem. Spółka czynnie pozyskuje nowych kontrahentów i stale inwestuje w swój rozwój.

W związku z rozwojem firmy Ids-Bud wiele osób ma szansę zasilić szeregi wykwalifikowanego zespołu. Najnowsze propozycje pracy można znaleźć na stronie spółki w zakładce ogłoszenia. Na rozwój pod skrzydłami firmy szczególne szanse ma inżynier budowy. Spółka oferuje również możliwość stażu dla studentów i uczniów, co pozwala wielu młodym osobom na naukę zawodu w naprawdę dobrej firmie budowlanej. Więcej informacji o zespole i działalności Ids-Bud znajdziesz na stronie spółki.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj