12.5 C
Warszawa
poniedziałek, 29 maja, 2023

IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów. Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

To, czego nauczysz się na kursie prawa jazdy, ma pomóc nie tylko w zdaniu egzaminu w WORD, ale również bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego OSK. Jedna ze szkół dostępnych w Warszawie to IntroHL. Dlaczego wybór tej oferty to dobra decyzja?

IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Wybór OSK to decyzja, która jest dla wielu osób jedną z najważniejszych w życiu dorosłym. Od tego, jaką wiedzę otrzymasz na kursie prawa jazdy, zależą umiejętności niezbędne na co dzień podczas poruszania się po drogach. Dlatego warto wybrać szkołę jazdy, która podchodzi do wyszkolenia Cię z należytą odpowiedzialnością. Jest nią bez wątpienia IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów. 

Nie idziemy drogą na skróty, pokazując patenty na zdanie egzaminu w WORD. Szkolimy tak, by każdy kursant wiedział, jak zachować się na drodze w sposób odpowiedzialny, bezpieczny. Wiemy, na co zwracają uwagę egzaminatorzy, co musisz potrafić, ponieważ sami kiedyś przeprowadzaliśmy egzaminy w WORD. 

Sprawdź więcej informacji o IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów!

Co zyskasz, wybierając kurs w IntroHL?

Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie w naszym OSK, zyskasz przede wszystkim wsparcie ekspertów. Nasi instruktorzy są również byłymi egzaminatorami. Dzięki temu zapewniamy naszym kursantom możliwość wzięcia udziału w egzaminie próbnym. Na miejscu pasażera siada wówczas egzaminator, co pozwoli Ci poczuć się jak podczas właściwego sprawdzianu umiejętności. 

Oferujemy również wsparcie psychologa, który pomoże Ci opanować stres. Co więcej, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz trzy różne warianty szkolenia. Czym się różnią?

3 odsłony kursu na prawo jazdy kat. B w IntroHL

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować w ramach kursu na prawo jazdy kat. B:

  • Pakiet Basic zapewni Ci solidne podstawy: zajęcia teoretyczne, pierwszą pomoc, oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych, 31 godzin jazd szkoleniowych, a także podręcznik kursanta.
  • Wariant Premium obejmuje wszystkie działania zawarte w pakiecie Basic. Dodatkowo zyskujesz: egzamin próbny z egzaminatorem, jazdy po placu WORD i autostradzie, zajęcia na symulatorach, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym, a także 4 dodatkowe jazdy przed egzaminem.
  • Ostatni pakiet to All-In-One, czyli Basic, Premium oraz dodatkowe możliwości w jednym. Dzięki temu zyskujesz: możliwość udziału instruktora w egzaminie państwowym, badania lekarskie, załatwienie wszystkich formalności w urzędach, rozpoczynanie jazd z dowolnego miejsca oraz aż 9 godzin jazd przed egzaminem państwowym.

Sprawdź:  https://introhl.pl/nasza-oferta/kurs-na-prawo-jazdy-kat-b-u-egzaminatorow/ 

Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj