10.5 C
Białystok
piątek, 12 kwietnia, 2024

Białystok online: codziennie nowe informacje!

Jeśli jesteś zainteresowany życiem miasta i chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Białymstoku, ta strona z pewnością Ci się spodoba. Bogaty w treści serwis informacyjny oferuje do czytania wiele artykułów. Zobacz, gdzie szukać najbardziej interesujących informacji.

Białystokonline.pl, co to za strona?

Serwis informacyjny Białystokonline.pl skupia się na wiadomościach z Białegostoku. Na stronie znajdziemy wszystkie bieżące wiadomości i wydarzenia z miasta. Nie brakuje również kategorii poświęconych kulturze i rozrywce.

Niezależny serwis nie tylko dostarcza lokalnym mieszkańcom wiadomości i rozrywki. Strona dostarcza także takich informacji, jak ogłoszenia o pracę, adresy lokalnych firm usługowych, informacje o aktualnych promocjach, świętach i imieninach. Można stwierdzić, że serwis Białystok Online to niezbędnik każdego mieszkańca. Na stronie można znaleźć dosłownie wszystko, od rozrywki po pracę i usługi. Podobną budowę ma równie popularna strona Radio Białystok.

Podział strony Białystok Online

Ze względu na ogromną ilość treści, strona główna serwisu jest mocno zagęszczona. Na środku znajdują się wyszczególnione wybrane kategorie z najciekawszymi i najnowszymi wpisami. Pierwsza jest oczywiście kategoria Aktualności. Za nią znajduje się Kultura i Rozrywka, a dalej Sport i Styl Życia.

Treści na stronie głównej są również po bokach. Po prawej stronie możesz zauważyć zakładkę Na Skróty, która zawiera odnośniki do ogłoszeń o pracę, promocji, ofert usługowych oraz spis firm w regionie Białegostoku. Poniżej znajdują się zakładki Polecamy, Najczęściej Czytane i Lokale. Kategoria Lokale zawiera spis lokali w okolicy, które zostały podzielone na kategorie, na przykład gdzie warto zjeść, a gdzie dobrze udać się na imprezę.

Na samym dole prawej strony znajduje się sonda, w której każdy może zagłosować. W tym miejscu jest również przekierowanie na Facebook. Białystokonline.pl ma swoją stronę na Facebooku, którą obserwuje około 30 tys. mieszkańców.

Równie interesująca jest lewa strona. W tym miejscu znajdziesz Kalendarz Imprez i wydarzenia, którym patronuje serwis Białystokonline.pl. Na dole lewej strony znajdują się również fotoreportaże.

Co ciekawe, Białystok w swoim największym serwisie informacyjnym, ma coś w rodzaju przeglądarki, która znajduje się na górze strony. Dzięki temu nie musisz przeglądać całego menu strony, by znaleźć wybraną usługę lub lokal w Białymstoku.

Kategorie na stronie

Wszystkie kategorie strony Białystokonline.pl możesz znaleźć na górnym pasku. Możemy wyróżnić następujące zakładki:

 • Białystok: wszystkie informacje dotyczące miasta, od rozkładu jazdy komunikacji po historię Białegostoku.
 • Wiadomości: bieżące informacje i wydarzenia dotyczące miasta.
 • Rozrywka: wydarzenia kulturalne, informacje o lokalach gastronomicznych w Białymstoku.
 • Motoryzacja: giełdy samochodowe, zmiany w prawie, linki do fachowców.
 • Dom: kategoria poradnikowa. W zakładce znajdziemy też odnośniki do ofert sprzedaży nieruchomości.
 • Biznes: artykuły nawiązujące do strefy biznesowej na Podlasiu oraz poradniki dla przedsiębiorców.
 • Nauka: tematy naukowe związane z miastem Białystok. Uczelnie, zmiany w szkolnictwie, osiągnięcia miasta i tym podobne.
 • Praca: mieszkańcy miasta mogą tutaj znaleźć poradniki i artykuły związane z poszukiwaniem pracy na Podlasiu. W zakładce są również odnośniki do ogłoszeń o pracę.
 • Uroda: artykuły poradnikowe, informacje o finałach Miss w Białymstoku i okolicznych lumpeksach, w których warto szukać ubraniowych perełek.
 • Zdrowie: koronawirus i porady dotyczące zdrowia.
 • Turystyka: przewodnik dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać Białystok i okolice.

Najnowsze wiadomości na stronie Online Białystok

Białystok po ciężkim roku 2020, w którym pandemia koronawirusa przeorganizowała życie całego świata, w 2021 rok wkroczył z nowym zapałem. Mimo trzeciej fali koronawirusa, miasto nie przestaje się rozwijać. Mieszkańcy dostosowują się do nowej rzeczywistości, powstają nowe miejsca pracy i nowe inwestycje. Mimo że kontakty międzyludzkie i wydarzenia w przestrzeni publicznej zostały mocno ograniczone, w Białymstoku nadal dużo się dzieje.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj