10.8 C
Białystok
piątek, 12 kwietnia, 2024

Współczesna: wiadomości z Białegostoku!

Strona internetowa Współczesna.pl to wersja online najpopularniejszej gazety w rejonie północno-wschodnim. Na stronie znajdziesz bieżące informacje z Białegostoku i rozrywkę. Zobacz, jak poruszać się po stronie w poszukiwaniu aktualnych wiadomości!

Gazeta Współczesna w Białymstoku

Gazeta wydawana w Białymstoku od 1951 ma bogatą historię i mimo upływu czasu, wciąż jest najpopularniejszym dziennikiem regionu. W Polsce wydawane są różne warianty Gazety Współczesnej, między innymi jest to Gazeta Łomżyńska, czy Gazeta Mazurska. Treści pojawiające się w Gazecie Współczesnej bezpośrednio dotyczą życia mieszkańców. Dziennik dostarcza najnowszych informacji, zawiera również opinie i komentarze na temat bieżących wydarzeń.

Właścicielem strony internetowej Współczesna.pl jest Polska Press. Spółka z powodzeniem prowadzi najchętniej czytywane serwisy w całej Polsce.

Najnowsze wiadomości Białystok

Strona główna Współczesnej skupia się na najnowszych wiadomościach. Jeśli chcesz poznać informacje z innych miast, wystarczy, że przejdziesz do głównego wydania Gazety Współczesnej online.

Tymczasem strona skupiająca się na Białymstoku prezentuje najciekawsze i najnowsze artykuły. Najczęściej są to bieżące wiadomości. Część zajmuje również kultura i rozrywka. Jakie tematy porusza serwis na początku 2021?

 • Koronawirus. Nowa odmiana groźnego wirusa jest już w kraju. W celu ochrony zdrowia zaleca się przestrzeganie zasad DDM, które oznaczają Dystans, Dezynfekcję i Maseczkę.
 • Duże zainteresowanie wzbudza również test na koronawirusa, który od 15 marca sprzedawany jest w sklepach sieci Biedronka.
 • Współczesna udostępnia informacje o najnowszych licytacjach. W województwie podlaskim są na sprzedaż fantastyczne nieruchomości!

Ciekawe artykuły na stronie pojawiają się codziennie. Współczesna nie pomija żadnych istotnych dla regionu informacji. Przy okazji dostarcza również rozrywkę.

Podział strony Współczesna.pl

Kategorie na stronie Współczesna znajdują się na górze strony. Możemy wyróżnić takie zakładki, jak:

 • Wiadomości: najnowsze informacje regionalne.
 • Koronawirus: bieżące informacje dotyczące pandemii.
 • Wypadek: informacje i często również relacje z wypadków na lokalnych drogach.
 • Sport: bieżące wiadomości sportowe.
 • Zdrowie: kategoria poradnikowa, która zawiera również mnóstwo wpisów o koronawirusie.
 • Quizy: typowo rozrywkowa kategoria z quizami dotyczącymi przeważnie województwa podlaskiego. To ciekawa i zabawna forma rozrywki, a przy okazji można się sporo dowiedzieć o regionie, w którym się mieszka.
 • Motofakty: kategoria dla miłośników motoryzacji. Ze strony możemy dowiedzieć się między innymi o giełdach samochodów.
 • Ogłoszenia: w zakładce ogłoszenia mieszkańcy Białegostoku i województwa podlaskiego mogą znaleźć mieszkanie na sprzedaż lub wynajem. Zdarzają się również oferty usługowe i dotyczące sprzedaży aut.
 • Biznes: mieszanka wpisów o inwestycjach i nowinkach ze świata biznesu. Ciekawa kategoria nie tylko dla osób interesujących się tematem.
 • Agro: strefa poświęcona głównie rolnictwu. Informuje o zmianach przewidzianych na 2021 rok i zawiera sporo ciekawostek dotyczących życia na podlaskiej wsi. Nie brakuje wzmianek o Zenku Martyniuku, który szczególnie upodobał sobie te okolice.

Najciekawsze artykuły z różnych kategorii pojawiają się również na stronie głównej. Po prawej stronie znajduje się wyróżniona kategoria Najnowsze Wiadomości. Zakładka pokazuje najnowsze artykuły i godzinę, o której się pojawiły. W ten sposób serwis Współczesna pokazuje, jak często dochodzi do aktualizowania danych na stronie.

Strona główna miesza artykuły z Białegostoku ze wpisami dotyczącymi całego Podlasia. Kultura miesza się z wiadomościami, dzięki czemu jest ciekawie i różnorodnie.

Na dole strony również znajduje się kilka odnośników. Są to przekierowania do serwisów powiatowych. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się, co słychać na Warmii i Mazurach, wystarczy, że klikniesz odpowiednią zakładkę. Współczesna odsyła między innymi do serwisów poświęconych takim miastom, jak Augustów, Ełk, Suwałki, czy Grajewo.

Komu polecamy serwis Współczesna?

Zarówno rok 2020, jak i 2021 to czas, w którym bieżące informacje nabrały szczególnego znaczenia. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Współczesna dostarcza aktualnych informacji, dzięki czemu nawet bez dostępu do wiadomości telewizyjnych, możesz być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi wiadomościami. Strona internetowa Gazety Współczesnej dostarcza dodatkowo informacji lokalnych i dba o rozrywkę, dedykując luźniejszym artykułom całe kategorie.

Współczesna to serwis, na który warto poświęcić przynajmniej kilkanaście minut dziennie, by być zawsze na bieżąco.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj