18.9 C
Białystok
niedziela, 26 maja, 2024

Maciejówka – domki na Podlasiu do wynajęcia

Chcesz zaszyć się z rodziną w otoczeniu lasów i łąk? A może szukasz miejsca, aby zabrać grupę przyjaciół i oderwać się wspólnie od codzienności? Poczuć się częścią przyrody i odpocząć od wirtualnego świata? Przyjedź do Puszczy Knyszyńskiej i odkryj magiczne Podlasie.

Puszcza Knyszyńska. Tu rządzi las i jego mieszkańcy

Chcesz zobaczyć taniec godowy żurawi? Rodzinę łosi kroczących dumnie po leśnej polanie? Odpocząć nad stawem w cieniu szumiących sosen? Zarezerwuj pobyt w domku letniskowym gospodarstwa agroturystycznego Maciejówka w Borkach koło Nowosiółek. To miejsce spodoba się miłośnikom leśnych klimatów – fanom fotografii przyrodniczej, wędkarzom, kajakarzom i grzybiarzom. To również idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego gwaru i wirtualnego świata. Wprawdzie do Białegostoku jest niedaleko, ale telefony oraz Internet nie na wiele się tu przydadzą, bo Maciejówka nie poddaje się mackom masztów nadawczych. W tym miejscu rządzi przyroda, a konkretnie Puszcza Knyszyńska i rzeczka Supraśl. Jeśli zatem masz dość odbierania dziesiątek połączeń telefonicznych oraz e-maili, a narady firmowe i codzienna gonitwa ci obrzydły, to właśnie tu zresetujesz głowę i naładujesz akumulatory. Przemyślisz swoje życiowe priorytety, posmakujesz przygody i podejmiesz ważne decyzje. Bo to idealne miejsce na oświadczyny, ślub, wieczór panieński czy męską wyprawę w knieję.

Agroturystyka Maciejówka. Noclegi nad rzeką Supraśl

Szukasz noclegu w leśnej agroturystyce? Chcesz poczuć magię podlaskiej przyrody? Wpisz w wyszukiwarkę hasło „Maciejówka domki na Podlasiu do wynajęcia„. Zarezerwuj pobyt i spakuj plecak. Zabierz wygodne buty, środek od komarów, aparat fotograficzny i dobry humor. Niczego więcej nie potrzebujesz, może jeszcze ciekawej książki, którą będziesz czytać wieczorem, na tarasie pachnącego drewnem domku. Wyobraź sobie, jak smakuje poranna kawa w takim miejscu, z widokiem na polanę, na której o świcie pasą się sarny. I do tego jeszcze królewskie śniadanie, serwowane w regionalnej karczmie. Istna poezja smaku.

Sielski wystrój wnętrz, cudowne zachody słońca, noc na drewnianym łóżku, poranne ćwierkanie wilgi, zięby i drozdów. Tak wyglądają wczasy w Maciejówce. Żaden wypasiony ośrodek wczasowy ci tego nie zaoferuje.

  

Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj