7 C
Gdańsk
poniedziałek, 4 marca, 2024

Zielone osiedle w Pruszczu Gdańskim – Pruszcz Park to wizytówka miasta

Na Pomorzu dzieje się wiele dobrego, jeśli chodzi o budowę nowych nieruchomości, a najlepszym tego przykładem jest powstające osiedle Pruszcz Park. Za inwestycją stoi Deweloper Szymichowski, który wybudował już w Pruszczu Gdańskim luksusowe Osiedle Olszewskiego. Tym razem nowy kompleks to prawdziwy raj dla wszystkich poszukujących odrobiny cienia w miejskiej dżungli. Zielony raj to kwintesencja nowoczesnego budownictwa.

Mieszkania dla każdego

Pruszcz Park zostało zaprojektowane z myślą o współczesnym mieszkańcu miasta, dlatego na terenie kompleksu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań, które ułatwią codzienne życie i podniosą jego komfort. W sprzedaży znajdziemy lokale przestronne, pełne światła, które umożliwiają wygodne mieszkanie rodzinom z dziećmi, a także singlom. W samych lokalach znajdziemy pomieszczenia, które można przekształcić w pomieszczenie gospodarcze czy dodatkową toaletę, a niektóre mieszkania będą również miały możliwość wydzielenia osobnej kuchni.

Co warto wspomnieć, mieszkania na parterze będą posiadały dostęp do prywatnych ogródków, co zapewni mieszkańcom możliwość rekreacji na świeżym powietrzu. Z takiego rozwiązania skorzystają również mieszkańcy lokalów na wyższych kondygnacjach, które posiadać będą przestronne balkony.

Źródło: szymichowski.pl

Lokalizacja

Dużym atutem inwestycji jest również jej lokalizacja. Osiedle znajduje się blisko centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Cichej, skąd jest łatwy dojazd do obwodnicy. Podróże do Trójmiasta będą zatem szybkie i wygodne. Blisko osiedla znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej, a także szkoły, przedszkola czy sklepy usługowe.

Zielony raj

Projekt Pruszcz Parku to połączenie miejskich przestrzeni z naturą, by zaoferować przyszłym mieszkańcom wysoki standard życia. Dlatego na terenie kompleksu nie zabraknie roślinności, która będzie obecna zarówno wokół budynków, jak i pomiędzy nimi. Mieszkańcy będą mogli wypoczywać w otoczeniu zieleni, pojawi się ona również w projekcie części wspólnych wewnątrz budynków, gdzie w połączeniu z drewnem będzie stanowiła element wystroju.

Hala garażowa

Udogodnienia znajdziemy również w halach garażowych, gdzie pomyślano o mieszkańcach, którzy posiadają samochody elektryczne. Hale będą w pełni przystosowane do pojazdów z instalacją LPG oraz pojawią się w nich miejsca przeznaczone do instalacji stacji do ładowania samochodów elektrycznych. „Zielone” myślenie projektantów osiedla widać także w wyborze instalacji oświetlenia – będzie to instalacja LED uruchamiana czujnikiem ruchu.

Zabawa

Oczywiście pomyślano także o najmłodszych mieszkańcach, dla których mają powstać dwa place zabaw, dostosowane do potrzeb całych rodzin.

Przemysław Dąbrowski
Przemysław Dąbrowski
Uwielbiam szukać najlepszych firm w swoich branżach. Wszystkie artykuły piszę w oparciu o sprawdzone informacje, dzięki czemu łatwiej możesz podjąć swoje decyzje zakupowe.
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj