15.1 C
Katowice
niedziela, 26 maja, 2024

Nasze Miasto Katowice: codziennie nowe wiadomości!

Serwis Nasze Miasto cieszy się szczególną popularnością w Polsce, dzieląc się na podstrony dedykowane poszczególnym miastom w kraju. Dowiedz się, co słychać w Katowicach i jakie treści możesz znaleźć na stronie Katowice Nasze Miasto!

Nasze Miasto, co to za portal?

Serwis Nasze Miasto należy do Polska Press SP. Spółka nadzoruje kilkanaście najpopularniejszych stron informacyjnych w Polsce. Początkowo N.M. było wyłącznie darmową gazetą lokalną, która pojawiała się 2 razy w tygodniu. W dobie internetu tak popularna gazeta informacyjna musiała przenieść się do sieci. Dzisiaj stanowi jedną z najchętniej odwiedzanych stron. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki niej wiemy, co się aktualnie dzieje w miastach kraju!

Katowice: bieżące wiadomości

Wstrząs w kopalni w Katowicach to jedno z bardziej wstrząsających wydarzeń ostatnich tygodni roku 2021. Na szczęście ani górnikom, ani mieszkańcom okolicznych bloków nic się nie stało. Na łamach strony możemy się również dowiedzieć, że Katowice są 2 miastem pod względem nowych zakażeń Covid-19. Przy tej okazji portal informuje, że planowane jest wdrożenie nowego prawa, które ma zachęcić ludzi do szczepień. Na szczęście nie dotyczy to mieszkańców miasta, a Izraela.

Lokalne wiadomości i podział strony Naszemiasto.pl

Strona Naszemiasto.pl słynie z wielu kategorii i codziennie aktualizowanych treści. Lokalne wiadomości na temat miasta przewijają się przez całą stronę. Jeżeli chcemy przenieść się do nowych wpisów z konkretnej zakładki, musimy udać się na koniec strony.

Do najciekawszych kategorii serwisu należą Aktualności, Dzieje się w Katowicach, Koronawirus i Przeczytaj na Naszemiasto.pl. Zakładki te znajdują się u góry strony głównej, gdzie wyszczególnione są najciekawsze i najnowsze wpisy. Czego możemy się dowiedzieć?

Nie da się ukryć, że codzienność mieszkańców Katowic zdominowana jest następstwami koronawirusa, jak ma to miejsce w całej Polsce i na świecie. Mimo tego, że miasto znajduje się w czołówce pod względem nowych zakażeń, mieszkańcy wciąż starają się normalnie żyć, a Katowice inwestują w swój rozwój. Stronę warto odwiedzić szczególnie ze względu na bieżące informacje dotyczące inwestycji. Na stronie Naszemiasto.pl znajdziemy również ciekawe poradniki i wpisy związane z historią Katowic. Serwis znakomicie łączy rozrywkę z aktualnymi wiadomościami.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj