10.4 C
Koszalin
sobota, 2 marca, 2024

Gk24: wiadomości z miasta w Głosie Koszalińskim!

Popularny koszaliński dziennik Głos Koszalina dostępny jest również w wersji internetowej. Dowiedz się, jakie treści możesz znaleźć na stronie i co nowego dzieje się w mieście!

Głos Koszaliński: codziennie nowe treści

Głos Koszaliński w wersji internetowej występuje pod nazwą GK24.pl. Serwis skupia się na wydarzeniach z miasta, a w odpowiednich zakładkach informuje również o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie.

Wiadomości na stronie aktualizowane są co kilka godzin. Wśród najnowszych artykułów bez trudu znajdziemy również treści z roku 2020 i wcześniej. Gk24.pl bardzo często publikuje archiwalne wpisy, które z perspektywy czasu stają się jeszcze ciekawsze. Mowa na przykład o zdjęciach z koszalińskich klubów z roku 2009. W dobie koronawirusa stare dobre czasy nabierają nowego znaczenia.

Najnowsze wydarzenia w mieście

A skoro już jesteśmy przy pandemii Covid-19, możemy zrelacjonować, co dzieje się w Koszalinie pod względem zachorowań. Rok 2021 przywitał nas nową falą wirusa i jak podaje GK24, prognozy nie są optymistyczne. Koszalin jest obecnie na 13 miejscu ze względu na liczbę zakażonych. W ostatnich dniach Polska odnotowała znaczny wzrost zachorowań. Statystyki są porównywane do tych z listopada roku 2020, kiedy było jak dotąd najgorzej.

Nie powinniśmy jednak załamywać rąk, tylko dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo oraz starać się żyć tak normalnie, jak się da. Serwis Gk24 umiejętnie w tym pomaga, dostarczając czytelnikom rozrywki. Ostatnio na stronie pojawiło się porównanie, jak wyglądał Koszalin w latach 90., a jak wygląda teraz. Nagranie prezentuje widok z lotu ptaka i jest naprawdę ciekawe. Jeżeli jesteście ciekawi, jak dużo się zmieniło, macie okazję wyciągnąć własne wnioski.

GK24.pl i serwisy partnerskie

Koszaliński serwis Gk24 jest dość obszerny i zawiera dużo treści. Ale jeśli jesteś zainteresowany, co w obecnym czasie dzieje się w kraju lub za granicą, zjedź na dół strony i zobacz serwisy partnerskie. Na dole strony znajdziecie również ogłoszenia i oferty. W ten szybki sposób Gk24 dostarcza informacji lokalnych i ogólnopolskich. Na stronie zdecydowanie jest co czytać i tylko od czasu do czasu pojawiają się reklamy.

Cofnij się w czasie razem z Gk24.pl

Naszą szczególną uwagę zwróciła kategoria Historia Pomorza. Od bardzo ciekawych artykułów ciężko się oderwać. Czytelnicy Gk24.pl mają okazję poczytać poradniki dla kobiet i mężczyzn z 1924 roku! I pomyśleć, że imprezy z 2016 są dla nas zamierzchłą przeszłością! Cóż, teraz świat dzieli się tylko na dwie epoki, tą sprzed koronawirusa i tę teraźniejszą.

Jeśli szukacie chwili odpoczynku od codziennych obowiązków lub chcecie poznać najnowsze wiadomości z Koszalina i okolic, serwis Gk24 stoi przed Wami otworem. Ciekawe treści dla siebie znajdzie tu każdy mieszkaniec miasta i nie tylko.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj