12.2 C
Łódź
czwartek, 20 czerwca, 2024

Robot Ketty nowość w Da Grasso w Łodzi

Znana sieć pizzerii postanowiła sięgnąć po niekonwencjonalne rozwiązanie – na klientów Da Grasso w Łodzi czeka jedyny w swoim rodzaju e-kelner. Robot Ketty, bo o nim mowa, wita gości, odprowadza do stolika, przyjmuje zamówienia, dostarcza wybrane potrawy, a także – jest źródłem wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju przeżyć. Chcesz sprawdzić, jak działa? Wpadaj na pizzę do Da Grasso i połącz pyszny posiłek z nowym doświadczeniem!

Pizzeria Da Grasso – coś więcej niż jedzenie

Odwiedziny w restauracji to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Zdarza się, że wybieramy jedzenie na mieście, kiedy musimy zaspokoić głód pomiędzy pracą lub szkołą a kolejnymi obowiązkami czy przyjemnościami. Bardzo często jednak wypad na jedzenie jest pretekstem do spotkań towarzyskich. Randka, wspólny wieczór w gronie znajomych, rodzinny obiad, urodziny, rocznice – wszystkie te i wiele innych okazji lubimy celebrować przy smacznym jedzeniu. Nie od dziś wiadomo, że wspólnie spożywane posiłki pomagają budować i zacieśniać więzi międzyludzkie, pozwalają dzielić się smakiem oraz emocjami.

Fenomen dobrej atmosfery, która towarzyszyć powinna pysznemu jedzeniu doskonale rozumie Da Grasso. Nic w tym dziwnego, w końcu najważniejszym punktem ich menu jest pizza –potrawa pochodząca z Włoch, których mieszkańcy jak mało który naród wiedzą, jak cieszyć się jedzeniem i czasem spędzonym w gronie najbliższych. W dostarczaniu swoim klientom przeżyć oraz udoskonalaniu spędzanego w pizzerii czasu Da Grasso poszło o krok dalej – do dwóch łódzkich lokali zaprosiło niezwykłego pracownika, jakim jest Robot Ketty. Z czym wiąże się jego obecność?

Czym jest Robot Ketty i jakie daje możliwości?

E-kelner to rozwiązanie, które przetestować pragnie wiele osób, zwłaszcza tych, które nie miały jeszcze okazji skorzystać z podobnych udogodnień. Nic więc dziwnego, że robot serwujący posiłki przyciąga klientów do łódzkich lokali Da Grasso. Jak działa to innowacyjne urządzenie?

Robot Ketty ma nieco ponad metr wysokości. Dysponuje funkcją mowy, więc jest w stanie przywitać gościa i zaprosić go do wskazanego stolika. Dotykowy ekran pozwala klientowi zapoznać się z menu, wybrać określoną pozycję, a restauratorowi umożliwia umieszczenie dziennych promocji, dań dnia czy specjalnych ofert świątecznych i urodzinowych. Z tyłu Robot Ketty wyposażony jest w półki, na których dostarcza wybrane wcześniej danie do stolika. Dzięki specjalnym czujnikom sprawnie porusza się po lokalu, nie zderzając się ludźmi ani obiektami (stolikami, krzesłami czy kanapami). Obsługujący łódzkich klientów Da Grasso e-kelner ma wbudowany głośnik, dzięki czemu może przekazywać odbiorcom ważne informacje, a nawet – zaśpiewać „Sto lat” podczas urodzinowego przyjęcia. Dzieci na pewno będą zachwycone, ale i na dorosłych zrobi to wcale nie mniejsze wrażenie!

Czy robot serwujący posiłki zastąpi tradycyjną obsługę?

Perspektywa spotkania w restauracji stworzonego w fabryce e-kelnera może wzbudzać wątpliwości. W naszych głowach zaczynają pojawiać się pytania: czy to dobry kierunek?; czy powinniśmy zastępować ludzi robotami?; jak dopytam o składniki czy alergeny? Wbrew obiegowej opinii zadaniem robota nie jest wyparcie tradycyjnej obsługi – restauracja bez ludzi byłaby bardzo smutnym miejscem. Robot Ketty wspiera jedynie pracę załogi Da Grasso, pomaga ją usprawnić i zoptymalizować. Do Twojego stolika podejdzie kelner i to on przyjmie zamówienie, które wcześniej wskażesz na ekranie robota. Nie musisz obawiać się więc, że nie uda Ci się zadać pytania i uzyskać na nie zadowalającej odpowiedzi. Wprowadzana do branży gastronomicznej nowa technologia nie ma zastępować więzi międzyludzkich, a jedynie ułatwiać życie i skracać czas wykonywanych czynności.

E-kelner to także doskonały sposób na swobodne zapoznanie się z ofertą i aktualnymi promocjami przez osoby, które krępują rozmowy na żywo. Dla wszystkich natomiast – zarówno tych mniej, jak i bardziej towarzyskich – to z pewnością ciekawe doświadczenie, które warto przetestować.

Sprawdź, jak funkcjonuje robot serwujący posiłki w łódzkim Da Grasso

Żeby zobaczyć, jak działa Robot Ketty, wystarczy odwiedzić jeden z łódzkich lokali Da Grasso. Pierwsza pizzeria, w której gości przywita e-kelner, zlokalizowana jest w centrum miasta, przy ulicy Piotrkowskiej 41. Drugą restaurację znaleźć z kolei można na Bałutach, przy ulicy Łagiewnickiej 75A.

Wizyta w Da Grasso to teraz nie tylko pomysł na pyszny posiłek w swobodnej, przyjaznej atmosferze, ale także świetna przygoda. Chcesz przekonać się, jak działa Robot Ketty? Zbierz ekipę znajomych, zabierz dzieci, rodziców lub ukochaną osobę i wspólnie sprawdźcie, jak ten niecodzienny e-kelner realizuje Wasze zamówienie.

Jeszcze nigdy nie byłeś w Da Grasso? A może jesteś jego stałym bywalcem? Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem pizzy, makaronów i innych dań serwowanych w tym lokalu, czy dopiero przekonasz się, jak smakują, koniecznie wybierz się do jednego z dwóch łódzkich lokali i pochwal się, że masz już za sobą wizytę w restauracji przyszłości!

Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj