0.7 C
Warszawa
czwartek, 2 lutego, 2023

Dźwigi Warszawa: polecane usługi dźwigowe i wynajem

Realizacja projektów budowlanych niekiedy wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu dźwigowego. W wielu przypadkach wynajem dźwigów bardziej się opłaca niż kupno. Sprawdź oferty polecanych firm w Warszawie, oferujących usługi dźwigowe, wynajem oraz sprzedaż maszyn.

Dźwigi Warszawa: top 10 polecanych firm

Poniższy ranking firm oferujących dźwigi w Warszawie stworzyliśmy na podstawie opinii w Google Maps. Szczere oceny klientów najlepiej opisują jakość oferowanych usług. Spośród około 150 firm z dźwigami wybraliśmy 10 najczęściej ocenianych. Dowiedz się, z czyich usług warto skorzystać! O kolejności w rankingu decydowała ilość opinii.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

Zróżnicowana oferta usług dźwigowych, dopasowana do potrzeb klienta. Firma ma w swojej ofercie najlepsze dźwigi samojezdne i samochodowe. Dostępny jest zarówno wynajem maszyn, jak i kupno dźwigów i podnośników.

Ocena: 4,8/ 5 — 79 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Instalatorów 7, 02-237 Warszawa

Corleonis Sp. o.o. S.K.A.

Corleonis Sp. o.o. S.K.A.

Bardzo dobre dźwigi na sprzedaż i wynajem. Firma Corleonis zajmuje się także profesjonalnym serwisem maszyn. W ofercie dostępne są żurawie wieżowe i żurawie samojezdne, a także windy budowlane. Klienci bardzo dobrze oceniają sprzęt i usługi firmy. Firma z 20-letnim doświadczeniem.

Ocena: 4,5/ 5 — 73 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Kazimierska 150, 84-230 Rumia

Lift Service: Producent dźwigów i wind

Lift Service: Producent dźwigów i wind

Dostawca dźwigów i wind z siedzibą w Lublinie. Usługi dostępne także na terenie Warszawy. Firma istnieje od 1991 roku i zajmuje się produkcją dźwigów osobowych i towarowych, a także konserwacją dźwigów. Dobra jakość i sprawny kontakt z klientami.

Ocena: 4,2/ 5 — 59 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Erazma Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Herkules SA Dźwigi

Herkules SA Dźwigi

Nowoczesna firma zajmująca się budownictwem. W ofercie znanego i cenionego przedsiębiorstwa jest wynajem dźwigów i żurawi, między innymi żurawi gąsienicowych i samojezdnych. Firma umożliwia także zakup urządzeń dźwigowych, szczegółowa oferta jest widoczna na stronie Herkules SA.

Ocena: 4,5/ 5 — 59 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Annopol 5, 03-236 Warszawa

Żurawie Polska Lewandowska

Żurawie Polska Lewandowska

Najlepsze dźwigi budowlane dostępne w całym kraju. Lewandowska to największa firma oferująca usługi dźwigowe w Polsce. W ofercie znajdziemy dobre dźwigi na wynajem oraz możliwość wynajmu sprzętu z obsługą. Usługi dźwigowe także utrzymane są na najwyższym poziomie.

Ocena: 4,3/ 5 — 49 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Obornicka 9, 62-002 Suchy Las

Weltrans — transport HDS

Weltrans — transport HDS

 

Firma transportowa oferująca usługi dźwigowe z wykorzystaniem dźwigów HDS. Niezastąpione w branży budowlanej. Firma Weltrans cieszy się dużym uznaniem klientów w Warszawie. Doceniana za bardzo dobry kontakt z klientami, rzetelność, profesjonalizm i dokładność.

Ocena: 5/ 5 — 45opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Kazimierza Sotta „Sokoła” 1/lok 1, 02-790 Warszawa

Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski

Ceniona firma oferująca bardzo dobre dźwigi na wynajem oraz usługi dźwigowe i transport HDS na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo istnieje od blisko 30 lat i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Nie bez powodu. Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Ocena: 4,6/ 5 — 43 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Konwaliowa 28, 03-194 Warszawa

Dźwig-Mar — Wynajem maszyn budowlanych

Dźwig-Mar — Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem dźwigów i transport HDS to oferta polecanej firmy Dźwig-Mar z siedzibą w Płocku. Na uwagę zasługuje bardzo duży wybór sprzętu, dzięki czemu znalezienie najlepszego dźwigu czy podnośnika nie stanowi żadnego problemu. Sprzęt jest nowoczesny, a kadra doświadczona.

Ocena: 4,5/ 5 — 29 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Nowa Biała, Płock 44, 09-411

Bogmar. Zakład urządzeń dźwigowych I Dozór i konserwacja

Bogmar. Zakład urządzeń dźwigowych I Dozór i konserwacja

Jedna z najstarszych firm oferujących usługi dźwigowe w Polsce. Sprzedaż dźwigów samochodowych idzie w parze z dużym doświadczeniem oraz skutecznością w naprawie i konserwacji sprzętu. Firma doceniana szczególnie za profesjonalny serwis dźwigów.

Ocena: 3,6/ 5 — 19 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Przejazdowa 29, 05-800 Pruszków

TRINAC Polska Sp. z o.o.

TRINAC Polska Sp. z o.o.

Firma TRINAC ma na swoim koncie realizację dużych inwestycji. Zajmuje się wypożyczaniem żurawi wieżowych, wyróżniających się wysoką jakością. Przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż żurawi. Oferta składa się z produktów najlepszych światowych producentów.

Ocena: 4,3/ 5 — 18 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Palisadowa 20/22, 01-940 Warszawa

Najlepsze dźwigi w Warszawie: podsumowanie rankingu

W Polsce nie brakuje przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem dźwigów lub złożoną ofertą usług dźwigowych. Większość firm z siedzibą w różnych miastach w Polsce działa także na terenie Warszawy. Konkurencja jest duża, co pozytywnie wpływa na jakość usług.

Zdarzyło Wam się kiedyś wynajmować dźwig, korzystając z usług którejś z wyżej wymienionych firm? Jakie dźwigi są według Was najlepsze? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj