13.1 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Lot balonem Warszawa: polecane firmy!

Marzy Ci się lot balonem? Nie musisz opuszczać miasta, by skorzystać z fantastycznej okazji przelotu nad Warszawą! Dowiedz się, jak załatwić sobie lub bliskiej osobie widokowy lot balonem!

Lot balonem Warszawa: top 3 polecanych firm

Podziwianie Warszawy z góry robi ogromne wrażenie, zwłaszcza że lot balonem nie jest aktywnością, którą się często powtarza. Tego typu rozrywka jest kosztowna i wymaga samodyscypliny. Spóźnienia nie wchodzą w grę. Z pewnością jednak jest to wydarzenie, które zapamięta się na całe życie. To fantastyczne emocje i niepowtarzalna okazja, by podzielić się z bliską osobą niesamowitym wspomnieniem.

W stolicy organizacją lotów widokowych zajmuje się kilka firm, które przedstawimy Wam w krótkim rankingu top 3. Loty balonem wymagają doświadczenia, uprawnień i dużych możliwości finansowych, dlatego w Polsce stosunkowo niewiele firm zajmuje się organizacją lotów widokowych.

O pozycji na naszej liście top 3 decydowała ilość opinii w Google Maps. Zobacz, jak inni oceniają lot balonem z firmami dostępnymi w Warszawie!

 

Dane pochodzą z dnia: 1 stycznia 2022 r.

Loty widokowe Warszawa

Loty widokowe Warszawa

Firma oferująca wyjątkowe podniebne wycieczki nad Warszawą. W ofercie są także loty samolotami, dające nieco większe pole do popisu, ponieważ można odbyć wycieczkę zarówno za dnia, jak i nocą. Lot widokowy samolotem jest również tańszy od lotu balonem, co wynika z mniejszych kosztów organizacji takiej wycieczki.

Loty zapewniają wysoce wykwalifikowane osoby. Personel jest bardzo przyjemny i dobrze zorganizowany, a sam lot niezapomniany. Klienci zgodnie oceniają przeżycie jako niesamowite i warte powtórzenia.

Ocena: 4,6/ 5 — 9 opinii
Cena: od 150 zł za osobę
Adres: gen. Sylwestra Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

First Class Ballooning

First Class Ballooning

Firma stacjonująca w Rynie, ale organizująca loty balonem także w Warszawie. Co ciekawe, firma oferuje przeloty największymi balonami w Polsce. Są one zabrać nawet 16 osób na raz! Poza tym wyglądają bardzo interesująco.

Pilotem każdego balonu jest Dariusz Brzozowski. Doświadczony lotnik mający wszelkie uprawnienia oraz doświadczenie, dzięki czemu loty są naprawdę bezpieczne, a firma godna zaufania.

Do wyboru mamy klasyczne przeloty widokowe, a także dłuższe loty widokowe na większą ilość osób. Bardzo fajną opcją jest również przelot balonem wraz ze skokiem. W tym wypadku towarzyszy nam zawodowy skoczek, który uwiecznia skok na kamerze!

Ocena: 4,8/5 – 5 opinii
Cena: od 486 zł za osobę
Adres: Krzyżany 4, 11-520 Ryn

Akademia Balonowa

Akademia Balonowa

Najbardziej znana firma oferująca loty balonem w Warszawie. Współpracuje z Grouponem i firmą Wyjątkowy Prezent. Organizatorzy umożliwiają niezapomniany lot balonem dla jednej, dwóch lub trzech osób. Każda z nich musi osobno wykupić voucher.

Akademia Balonowa zatrudnia osoby znające się na swoim fachu. Decydując się na usługi tej firmy, można liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. W cenę wliczony jest transport do Warszawy z miejsca, w którym wyląduje balon. Warto również wspomnieć, że firma organizuje loty widokowe cały rok!

Personel Akademii Balonowej jest bardzo przyjemny, dzięki czemu zyskujemy pewność, że cała wycieczka będzie udana. Firma jest godna polecenia, a dodatkową korzyścią jest dobra lokalizacja. Biuro mieści się na Krakowskim Przedmieściu. Loty można zamawiać również telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej.

Ocena: brak informacji
Cena: od 499 zł za osobę
Adres: Krakowskie Przedmieście 16/18/5a, 00-325 Warszawa

Lot balonem dla 2 osób, czy to dobry pomysł na prezent?

Loty widokowe balonem są promowane jako świetny pomysł na zaskakujący prezent dla drugiej osoby. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach zakup prezentu dla osoby dorosłej jest naprawdę trudny, ponieważ wszystko może kupić sobie sama. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się firmy oferujące na prezent wspomnienia.

Jednym z takich super wspomnień może być właśnie lot balonem. Nie ma osoby, która nie wspominałaby takiej rozrywki z uśmiechem na ustach. Ale! Trzeba pamiętać, że osoby z lękiem wysokości mogą nie docenić prezentu tego typu. Warto wcześniej upewnić się, że taki podarunek nie wywoła u kogoś przerażenia zamiast radości.

Lot balonem w Warszawie: podsumowanie rankingu

Stworzenie rankingu firm oferujących loty widokowe nie było łatwe, ponieważ kryją się one za firmami oferującymi wyjątkowe prezenty. Stąd na przykład Akademia Balonowa nie ma opinii w Google, ale odpowiada za loty balonem reklamowane przez takie strony jak Super Prezent, czy Kraina Marzeń. Firma cieszy się więc ogromną popularnością, chociaż na pierwszy rzut oka nie jest to mocno widoczne.

Moda na loty balonem w Polsce dopiero się rozkręca. To kosztowny biznes i mocno uzależniony od warunków pogodowych. Czy w najbliższych latach w Warszawie pojawi się więcej firm oferujących loty widokowe balonem? Czas pokaże!

Mieliście okazję lecieć balonem nad Warszawą? Korzystaliście z usług którejś z wyżej wymienionych firm? Podzielcie się swoimi opiniami w sekcji komentarzy!

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj