9.2 C
Białystok
środa, 17 kwietnia, 2024

Dobry dermatolog w Białymstoku: top 10 specjalistów

Pogarszająca się jakość jedzenia, stres, alergie i wiele innych czynników to liczne grono powodów, przez które trudno utrzymać cerę w dobrej kondycji. Dermatolodzy mają pełne ręce roboty! Jeśli szukasz dobrego specjalisty od skóry, koniecznie zobacz nasz ranking 10 najlepszych dermatologów w Białymstoku!

Dobry dermatolog Białystok Ranking

Wizyta u dermatologa może stać się początkiem drogi do ładnej cery, warto jednak pamiętać, że dermatolodzy posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające na rozwiązanie problemów skórnych na powierzchni całego ciała. Nie wiesz, do jakiego lekarza dermatologa zgłosić się po pomoc? Zobacz naszą listę!

Dr n. med. Julita Anna Krahel dermatolog, wenerolog

Dr n. med. Julita Anna Krahel dermatolo

Jeśli poszukujesz miłego specjalisty, który pozwoli Ci zrozumieć Twoje trudności zdrowotne i wytłumaczy przebieg leczenia, dermatolog Anna Krahel to specjalista dla Ciebie. Lekarz wyróżnia się dużą wiedzą, profesjonalizmem i miłym podejściem do pacjenta.

Specjalistyczna Poradnia Lekarska, w której przyjmuje dermatolog, mieści się przy ulicy Waszyngtona 7 w Białymstoku. Koszt konsultacji wynosi od 150 zł do 200 zł.

Dermatolog dziecięcy Białystok dr n. med. Piotr Aleksiejczuk

dr n. med. Piotr Aleksiejczuk

Doświadczony dermatolog kliniczny z ogromną wiedzą. Skutecznie dobiera leczenie w przypadku nawet bardzo złożonych chorób skóry. Do tego dermatologa mogą udać się dorośli i dzieci.

Pediatra prowadzi prywatny gabinet pod adresem: Ogrodowa 31 lok. 10 w Białymstoku. Wizytę można umówić za pośrednictwem portalu Znany Lekarz. Koszt wizyty 120 zł.

Dr n. med. Dorota Wilamowska-Kokoszko dermatolog, wenerolog Białystok

Dr n. med. Dorota Wilamowska-Kokoszko dermatolog

Doktor godna polecenia – miła, z wiedzą i świadomością, że pacjenci mogą potrzebować wyjaśnienia przy kwestiach leczenia. Lekarz oferuje pomoc dla pacjentów w każdym wieku.

Miejscem pracy dermatologa jest Centrum Medyczne WilaDerm mieszczące się przy ulicy Wesołej 36 w lokalu 19 i 20 na pierwszym piętrze. Wizyta w gabinecie dermatologa kosztuje od 120 zł do 200 zł, w zależności od rodzaju wykonywanych badań.

Lek. Alicja Magdalena Frydrych dermatolog, wenerolog Białystok

Lek. Alicja Magdalena Frydrych dermatolog

Duże doświadczenie i wiedza młodej lekarz Alicji Magdaleny Frydrych sprawiają, że gabinet dermatologiczny lekarza cieszy się w Białymstoku dużym uznaniem. Pani doktor zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych.

Wizyta u dermatologa odbywa się w gabinecie przy ulicy Bema 2 w Białymstoku. Lekarz ma włączony kalendarz z wolnymi terminami, co ułatwia umówienie wizyty. Koszt konsultacji wynosi 150 zł.

Lek. Marta Koper dermatolog, wenerolog Białystok

Marta Koper dermatolog

Profesjonalna i przyjemna pani doktor, która służy fachową pomocą w przypadku różnych schorzeń skóry. Oprócz diagnozy i zastosowaniu odpowiedniego leczenia dermatolog oferuje także laseroterapię, czyli serię specjalnych zabiegów laserem. Pomagają one na różne zmiany skórne. Zabiegi laserowe cieszą się wysoką skutecznością, ale można je wykonywać wyłącznie u dermatologa.

Specjalista przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej pod adresem: Gajowa 29, Białystok.

Dr n. med. Joanna Bacharewicz-Szczerbicka dermatolog Białystok

Joanna Bacharewicz-Szczerbicka dermatolog

Dermatolog z imponującym wykształceniem. Specjalista, który stale poszerza swoje kwalifikacje. Joanna Bacharewicz-Szczerbicka skutecznie leczy nawet skomplikowane i trudne do zdiagnozowania choroby skóry. Dodatkowo pani doktor jest bardzo sympatyczna i z szacunkiem podchodzi do każdego pacjenta, co sprawia, że wizyty w gabinecie są przyjemniejsze.

Lekarz nie przyjmuje na NFZ. Gabinet mieści się w Klinice Medycyny Estetycznej Renew Clinic, która znajduje się pod adresem: Gajowa 29. Wizyta u dermatologa kosztuje 140 zł.

Lek. Magdalena Stec-Polak Białystok dermatolog

Lek. Magdalena Stec-Polak Białystok dermatolog

Kolejny dermatolog w Białymstoku, który cieszy się wyłącznie pozytywnymi opiniami. Profesjonalizm dermatologa i odpowiednie podejście do pacjentów sprawiają, że w kalendarzu Magdaleny Stec-Polak często brak wolnych terminów. Do tego lekarza należy umawiać się telefonicznie.

Miejscem pracy dermatologa jest Centrum Medyczne Allmedica przy Alei Tysiąclecia 111 w Białymstoku. Lekarz przyjmuje także na NFZ. O kosztach wizyty prywatnej można dowiedzieć się przy telefonicznej rejestracji na wizytę.

Lek. Andrzej Klepacki Białystok dermatolog

Lek. Andrzej Klepacki Białystok dermatolog

Konsultacje u dermatologa Andrzeja Klepackiego poleca już kilkadziesiąt osób na portalu Znany Lekarz. Specjalista wyróżnia się bardzo empatycznym podejściem do pacjentów, co w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem przekłada się na wysoką skuteczność w leczeniu.

Lek. Andrzej Klepacki prowadzi prywatną praktykę lekarską w Białymstoku. Klinika znajduje się przy ulicy Walentego Lewandowskiego 6. O wolne terminy i koszt wizyty należy pytać podczas telefonicznej rejestracji.

Lek. Tomasz Turcza Białystok

Lek. Tomasz Turcza Białystok

Specjalista dermatolog Tomasz Turcza należy do grona młodych lekarzy, którzy podchodzą do leczenia pacjentów z pełnym zaangażowaniem. Lekarz skupia się na objawach, szybko stawia trafne diagnozy i stosuje odpowiednie leczenie. Polecany zwłaszcza osobom, które zmagają się z ciężkimi objawami chorób skórnych.

Do tego dermatologa możesz umówić się za pośrednictwem Centrum Medycznego Almedica lub skorzystać z numeru telefonu podanego na stronie ZnanyLekarz. Dermatolog przyjmuje prywatnie i w ramach NFZ. O termin i cenę wizyty należy dowiadywać się podczas rejestracji telefonicznej.

Dr hab. n. med. Hanna Myśliwiec Białystok

Dr hab. n. med. Hanna Myśliwiec Białystok

Miła i rzeczowa dermatolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Specjalistyczna wiedza idzie w tym przypadku z miłym podejściem do pacjentów. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, są rzeczowe i skuteczne. Wizyty u tego dermatologa są rozwiązaniem w przypadku najtrudniejszych problemów skórnych.

Jednym z miejsc, w których przyjmuje pani doktor Myśliwiec, jest Centrum Medyczne Lux Med przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 50/U4 w Białymstoku. Konsultacja dermatologiczna kosztuje 180 zł.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj