21.4 C
Białystok
wtorek, 16 lipca, 2024

Najlepsze sushi w Białymstoku: top 10

Masz ochotę na coś dobrego i niecodziennego? To znak, że czas na sushi! Zapraszamy na listę najpopularniejszych lokali, gdzie możesz zjeść najlepsze sushi w Białymstoku!

Najsmaczniejsze sushi w Białymstoku

Restauracje sushi w Polsce cieszą się dużą popularnością. Trudno się temu dziwić, znamy niewiele osób, na których najlepsze sushi nie robi wrażenia. Jeśli mieliście okazje jeść sushi w różnych miastach w Polsce, z pewnością chętnie spróbujcie sushi z wybranego lokalu w mieście Białystok. Poniżej lista najlepiej ocenianych lokali sushi na terenie Białegostoku!

Time 4 Sushi

Time 4 Sushi

Według opinii Klientów to właśnie Time 4 Sushi oferuje najlepsze sushi w całym Białymstoku. Lokal ma opinię 4,9 na 5 gwiazdek, co w przypadku lokali gastronomicznych jest prawdziwym osiągnięciem. Klienci wskazują na świeżość przygotowywanych dań, miłą obsługę, dobre ceny i wspaniały smak ulubionej potrawy!

Time 4 Suhi znajduje się przy ulicy Jana Sobieskiego 26 w Białymstoku.

Maho Sushi

Maho Sushi

Odkąd ponownie otwarto restauracje, wygląd lokali ma znaczenie! Na szczęście w Maho Sushi nie muszą się tym martwić – Klienci doceniają zarówno wystrój, jak i czystość restauracji. Sushi także zebrało niemal same pozytywne opinie. Smaczne, duże porcje w rozsądnych cenach.

Lokal Maho Sushi mieści się przy ulicy Icchoka Malmeda 11/3.

Doho Sushi

Doho Sushi

Według wielu opinii to właśnie Doho sushi ma najlepsze sushi w Białymstoku. Takie opinie zachęcają do zajrzenia do tej restauracji i wypróbowania menu. Porcje są duże i bardzo smaczne. Ceny trochę wyższe w stosunku do konkurencji, ale w normie. W uwagach dość często pojawia się opinia, że sushi jest słabo zwinięte, co jednak nie ma wpływu na smak.

Doho Sushi ma swój lokal pod adresem: Kijowska 7/u4.

Futu Sushi

Futu Sushi

W tej restauracji możesz zamówić nie tylko najlepsze sushi, ale również doskonałą zupę z krewetek, która cieszy się równie znakomitymi opiniami. Bogate menu zobaczysz w eleganckim serwisie internetowym Futu Sushi. Równie przyjemny jest sam lokal. Atutem tej restauracji jest bardzo miła obsługa.

Restauracja Futu Sushi mieści się przy ulicy Lipowej 12.

Koku Sushi

Koku Sushi

W Białymstoku znajdują się dwie restauracje Koku Sushi, jedna z nich mieści się przy ulicy Jana Kilińskiego 7, a druga przy ulicy Henryka Sienkiewicza 3 w pobliżu rynku. Udaj się do tej, którą masz bliżej, ponieważ obie restauracje cieszą się równie dobrymi opiniami. Miła obsługa, bardzo przyjemne wnętrze lokalu, do tego smaczne menu!

Tanoshii Sushi

Tanoshii Sushi

Przez wielu uważane za najlepsze sushi w Białymstoku. Niestety Tanoshii Sushi zmaga się ze skutkami pandemii, przez co zmuszeni byli zamknąć lokal i serwować potrawy z menu jedynie na wynos. Spotkało się to z negatywnym odbiorem Klientów, którzy wystawili sporo negatywnych opinii z tego powodu. Warto więc dać restauracji dodatkową szansę, ponieważ sushi jest naprawdę dobre.

Tokyo Sushi

Tokyo Sushi

Bardzo smaczne sushi i rozsądne ceny są niewątpliwą zaletą lokalu Tokyo Sushi. Niestety ostatnio restauracja zmaga się z gorszymi opiniami spowodowanymi złą jakością obsługi. Klienci zwracają uwagę na długi czas oczekiwania na zamówione potrawy i na nieprzyjemną obsługę. Jak zawsze zwracamy uwagę na to, by takie opinie traktować z dystansem. Naszym zdaniem Tokyo Sushi warto dać szansę.

Lokal znajduje się przy ulicy Jerzego Waszyngtona 26/1A.

Wytwórnia Sushi

Wytwórnia Sushi

Podobnie jak w przypadku Koku Sushi, również Wytwórnia Sushi posiada dwie restauracje w Białymstoku, z czego ta znajdująca się przy Marii Skłodowskiej-Curie 19/1 to stary adres lokalu i obecnie nie ma tam żadnych opinii. Skupimy się zatem na lokalu mieszczącym się pod adresem: Bohaterów Monte Cassino 10/03.

Wiele osób wskazuje na wzrost cen w restauracji, a także długi czas oczekiwania na zamówione potrawy. Niektóre potrawy z menu otrzymały również negatywne opinie, ale w tym przypadku znacznie przeważają pozytywne oceny. Wygląda na to, że Wytwórnia Sushi nadal dba o jakość sushi, a sama restauracja wciąż jest konkurencyjna pod względem cen.

Nova Sushi

Nova Sushi

Menu w Nova Sushi przyciąga uwagę niskimi cenami. Czy jest to najlepsze sushi w mieście? Według niektórych na pewno, ale trudno pominąć kwestii bardzo niskich cen, które przyciągają nowych Klientów. Co ciekawe, porcje są duże, a samo sushi smaczne. Oczywiście nie obywa się bez wpadek, natomiast większość Klientów uważa sushi z lokalu Nova za bardzo smaczne. Z tego względu Nova Sushi cieszy się całkiem dużą popularnością na terenie Białegostoku. Warto samemu przekonać się o jakości tego miejsca!

Restauracja mieści się przy ulicy Świętego Rocha 5/10.

Sushi To Go

Sushi To Go

Ostatni lokal na naszej liście również jest wart uwagi. Miła obsługa, dobre ceny i smaczne menu przemawiają na korzyść Sushi To Go. Podobnie jak inne restauracje sushi w mieście, również Sushi To Go zmaga się z negatywnymi opiniami związanymi z dłuższym czasem oczekiwania na potrawy. Warto przy tym pamiętać, że na świeże jedzenie przygotowywane na miejscu zawsze trzeba trochę poczekać. A dla pysznego sushi chyba warto?

Lokal Sushi To Go oferuje sushi jedynie z dostawą do domu lub na wynos.

Sprawdź najlepsze sushi w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj