25.8 C
Województwo lubelskie
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Psycholog Lublin: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Pomoc psychologiczna jest nieoceniona w przypadku niespodziewanych trudności życiowych. Niezależnie od problemu, jeśli czujesz, że potrzebna Ci profesjonalna pomoc, umów wizytę u dobrego psychologa. Poniżej lista najlepiej ocenianych psychologów w Lublinie!

Najlepsi psycholodzy Lublin Ranking

Najlepsi psycholodzy Lublin Ranking

Jeśli przeżyłeś w swoim życiu zmiany, które doprowadziły Cię do kryzysu psychicznego, jeśli cierpisz na zaburzenia lub zmagasz się z trudnościami, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić, pozwól sobie pomóc. Lublin to miejsce pracy wielu doświadczonych specjalistów w dziedzinie psychiatrii i psychologii. Dobry terapeuta potrafi skutecznie pomóc w powrocie do równowagi i szczęśliwego życia. Oferuje również wsparcie w rozwoju i stale towarzyszy w obliczu zmian.

Najlepsi psycholodzy Lublin Ranking

Umów się na wizytę online lub w gabinecie. Poniżej ranking dobrych specjalistów w miejscowości Lublin.

Psycholog Lublin Edyta Pytlak GABINETY PSYCHOTERAPII

Psycholog Lublin Edyta Pytlak GABINETY PSYCHOTERAPII

Mgr Edyta Pytlak ma za sobą studia magisterskie i podyplomowe – kierunek Seksuologia Kliniczna. Odbyła czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie pracuje jako psycholog, psychoterapeuta i seksuolog.

Pacjenci doceniają miłą atmosferę w gabinecie psychologa. Wskazują, że mgr Edyta Pytlak jest empatyczna, ciepła, miła i daje dużo przestrzeni do swobodnego mówienia o swoich problemach. Obecnie ma ponad 100 pozytywnych opinii, które świadczą o skutecznej pomocy udzielonej osobom dorosłym.

Gabinet psycholog mieści się pod adresem: Długa 101A, Lublin. Dostępne wizyty online. Konsultacja psychologiczna kosztuje 130 zł, konsultacja seksuologiczna 150 zł.

Psycholog Lublin Małgorzata Furmanek Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Jestem

Psycholog Lublin Małgorzata Furmanek Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Jestem

Mgr Małgorzata Furmanek to psycholog, psychoterapeuta i pedagog. Obecnie odbywa szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, po którym będzie mogła uzyskać certyfikat psychoterapeuty. Oferuje pomoc psychologiczną dla młodzieży i dorosłych. Prowadzi psychoterapię na podstawie integracyjnej szkoły terapii doświadczeniowej (psychoterapia humanistyczna).

Psycholog Małgorzata Furmanek jak dotąd zebrała same pozytywne opinie na swoim profilu. Wynika z nich, że jest dobrym psychoterapeutą z realistycznym podejściem. Pełna zrozumienia, rzetelna i cierpliwa. Polecam szczególnie tym osobom, które zmagają się z dużymi trudnościami, które ciężko zdiagnozować.

Psycholog przyjmuje w swoim gabinecie w Ośrodku Psychoterapii Jestem przy ul. Kołątaja 6/6a, Lublin. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł. Terapia par 150 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog Lublin Gabinet Psychoterapii Marta Wiercińska

Psycholog Lublin Gabinet Psychoterapii Marta Wiercińska

Psycholog, psychoterapeuta po ukończonym 4-letnim kursie psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Collegium Medicum w Krakowie i rocznym kursie w centrum terapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie. Opiera swoją pracę na nurcie poznawczo-behawioralnym. Mgr Marta Wiercińska zajmuje się diagnozą, pomocą psychologiczną, interwencjami kryzysowymi oraz psychoterapią. Ma duże doświadczenie w zakresie terapii par.

Konsultacje z panią psycholog są oceniane jako pomocne i rzetelne. Skutecznie pomaga pacjentom, a przy tym jest pogodna, zaangażowana i tworzy miłą atmosferę w gabinecie.

Psycholog przyjmuje w gabinecie przy ul. Orlanda 25 w Lublinie. Koszt za wizytę nie został podany – niezbędne informacje otrzymasz przy rejestracji telefonicznej.

Psycholog Lublin Gabinet Psychoterapii Agnieszka Podgórska

Psycholog Lublin Gabinet Psychoterapii Agnieszka Podgórska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, Ośrodku Terapii Uzależnień w Lublinie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SP ZOZ MSW w Lublinie. Obecnie jest w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej, dzięki czemu jest w stanie zastosować formę wsparcia dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Mgr Agnieszka Podgórska jest jednym z najlepiej ocenianych specjalistów. Konsultacje psychologiczne w jej gabinecie upływają w miłej atmosferze i przynoszą oczekiwane efekty. Psycholog oceniana jest jako empatyczna, zaangażowana i przyjazna. Z uwagi na łatwość współpracy tego specjalistę polecam osobom, które bardzo stresują wizyty u specjalistów.

Mgr Podgórska udziela pomocy psychologicznej w gabinecie przy ul. Wojciechowska 7 pok. 108, Lublin. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 120 zł. Psychoterapia indywidualna również kosztuje 120 zł. Brak możliwości umówienia konsultacji online.

Psycholog Lublin Centrum Medyczne Chodźki Beata Sosnowska-Krawczyk

Psycholog Lublin Centrum Medyczne Chodźki Beata Sosnowska-Krawczyk

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie ze specjalizacją kliniczną. Obecnie w trakcie procesu certyfikacji terapeuty TSR, który opiera pracę na nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Oferuje pomoc psychologiczną dzieciom i dorosłym. Koncentruje się na psychologii pozytywnej – stara się pomóc poprawić jakość życia pacjentów.

Psycholog Beata Sosnowska-Krawczyk oceniana jest jako empatyczna, pełna zrozumienia i skuteczna specjalistka. Pomaga rozwiązać trudne problemy, a swoim zaangażowaniem i empatią szybko zjednuje sobie zaufanie pacjenta, co pozwala mu się otworzyć i szybciej poradzić sobie z trudnościami.

Gabinet psychoterapii mgr Sosnowskiej-Krawczyk mieści się przy ul. Chodźki, Lublin. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 100 zł.

Psycholog Lublin Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o Mirosław Tracz

Psycholog Lublin Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o Mirosław Tracz

Doświadczony psycholog, biegły sądowy i psycholog dziecięcy. W swojej prac zajmuje się terapią osób borykających się z nerwicami, lękiem, depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami emocji i zachowania, kryzysami emocjonalnymi oraz nieradzącymi sobie ze stresem.

Mgr Mirosław Tracz oferuje skuteczną pomoc dorosłym i dzieciom. Profesjonalny we współpracy, zaangażowany i rzetelny. Wzbudza zaufanie i pomaga pacjentom w rozmaitych problemach, które utrudniają normalne życie. To także specjalista w leczeniu zaburzeń. Osoby, które mają za sobą wizyty u specjalisty, oceniają go jako empatycznego, cierpliwego i z dobrym humorem.

Miejscem pracy Mirosława Tracza jest Centrum Medyczne Luxmed sp z o.o, ul. Radziwiłowska 5, Lublin. Konsultacja psychologiczna, badania diagnostyczne i konsultacje dzieci kosztują 100 zł za wizytę.

Psycholog Lublin Magdalena Żukowska Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog Lublin Magdalena Żukowska Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog dziecięcy i psychoterapeuta. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji oraz Uniwersytetu SWPS. Ukończyła I stopień szkolenia w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz kursy: Terapia poznawczo-behawioralna i Profesjonalny Coaching w Centrum Rozwoju Personalnego. W zawodzie psychologa pracuje od 5 lat.

Mgr Magdalena Żukowska pomaga pacjentom w różnym wieku i jest to naprawdę dobry specjalista, który oferuje profesjonalną pomoc w różnych sytuacjach życiowych. Oceny osób, które uczęszczały na konsultacje z psychologiem, wskazują, że pomoc psychologiczna mgr Żukowskiej jest naprawdę skuteczna. Miła atmosfera podczas wizyty, zaangażowanie, empatia – to tylko przykładowe cechy wskazane w opiniach.

Jeśli chcesz umówić wizytę w gabinecie psychologa, zadzwoń lub umów wizytę online. Koszt wizyty wynosi 150 zł. Możesz również skonsultować się ze specjalistą w parze. W tym wypadku konsultacja psychologiczna kosztuje 200 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Mateusz Kilisiński Lubelski Ośrodek Psychodynamiczny

Psycholog, psychoterapeuta Mateusz Kilisiński Lubelski Ośrodek Psychodynamiczny

Mgr Mateusz Kilisiński prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Wiedzę w tym zakresie zdobywał w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zajmuje się psychoterapię indywidualną osób cierpiących m.in. na zaburzenia depresyjne, lękowe, osobowości, zaburzenia funkcjonowania seksualnego, czy mających trudności w relacjach interpersonalnych, będących w kryzysach psychicznych.

Osoby uczęszczające na konsultacje ze specjalistą oceniają go jako empatycznego i zaangażowanego. Psycholog zadaje trafne pytania, umiejętnie słucha i jest w stanie udzielić skutecznej pomocy, niezależnie od tego, jakie trudności masz w życiu.

Psychoterapeuta przyjmuje w swoim gabinecie e Lubelskim Ośrodku Psychodynamicznym przy ul. Czeremchowa 53, Lublin. Do gabinetu zapraszamy osoby dorosłe. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł. Brak możliwości konsultacji online.

Centrum Psychoterapii Lublin psycholog Natalia Lisowska

Centrum Psychoterapii Lublin psycholog Natalia Lisowska

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, ukończyła szkołę Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Psycholog ma bogate doświadczenie terapeutyczne i stale podnosi swoje kwalifikacje. Pomaga pacjentom borykającym się m.in. z trudnościami w relacjach, niskim poczuciem własnej wartości, w stanach depresyjnych, lękowych, czy problemach psychosomatycznych.

Mgr Natalia Lisowska jest doświadczonym psychologiem, który potrafi skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemu lub trudności wynikających z zaburzenia, lub choroby. Pacjentom poświęca pełną uwagę i zadaje trafne pytania. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu jest skutecznym psychoterapeutą, który zawsze wie, co poradzić i jak znaleźć rozwiązanie.

Gabinet mgr Lisowskiej mieści się w Centrum Psychoterapii Lublin ul. Bartosza Głowackiego 35/50. Konsultacja psychoterapeutyczna kosztuje 120 zł. Dostępne konsultacje online.

Centrum Medyczne Luxmed sp z o.o Lublin psycholog Agnieszka Daras-Choina

Centrum Medyczne Luxmed sp z o.o Lublin psycholog Agnieszka Daras-Choina

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II. Psycholog, psychoterapeuta z doświadczeniem zdobytym m.in. na Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala Neuropsychiatrycznego w miejscowości Lublin. Udziela pomocy psychologicznej dorosłym, a także dzieciom i młodzieży. W pracy opiera się na nurcie integracyjnym i psychodynamicznym.

Mgr Daras-Choina należy do grona zaangażowanych specjalistów, którzy znajdą sposób na różne problemy. Skutecznie udziela pomocy i wspiera w rozwoju. Utrzymuje dobry kontakt z pacjentem, umiejętnie słucha i poświęca pełną uwagę. Polecam zwłaszcza tym, którzy mają za sobą nieudane próby podjęcia skutecznej pomocy psychologicznej.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę u tego specjalisty, możesz zrobić to poprzez Luxmed w miejscowości Lublin. Gabinet mieści się przy ul. Orkana 7. Dostępne także konsultacje online. W trakcie rejestracji telefonicznej otrzymasz informacje dotyczące ceny za konsultację.

Kiedy widać efekty pracy terapeutycznej?

Kiedy widać efekty pracy terapeutycznej

Psychoterapia to proces, na którego efekty trzeba trochę poczekać. Zmianę zauważysz już po pierwszych spotkaniach, przy rozpoczęciu pracy nad sobą i swoim rozwojem. Dobry psycholog zapewni nadzieję i poprawi samopoczucie już po pierwszej wizycie. Niektórzy potrzebują kilka miesięcy, inni kilka lat pracy, by osiągnąć oczekiwane cele.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj