13.9 C
Województwo opolskie
czwartek, 11 kwietnia, 2024

Dobry dermatolog w Opolu: ranking

Choroby skóry i alergie skórne potrafią utrudnić codzienne funkcjonowanie, dlatego nie warto tracić czasu na poszukiwanie domowych sposobów. Zamiast tego lepiej poszukać dobrego dermatologa w najbliższej okolicy. Zobacz ranking 10 najlepiej ocenianych gabinetów dermatologicznych w Opolu!

Dermatolog Opole: top 10 najlepiej ocenianych specjalistów

Ilość wykwalifikowanych specjalistów dermatologii jest w Opolu ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z umówieniem wizyty na ostatnią chwilę. Nasz ranking: najlepsi dermatolodzy w Opolu stworzyliśmy na podstawie opinii w Google Maps i na portalu Znany Lekarz. Tym sposobem wyróżniliśmy lekarzy i miejsca, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów.

Sprawdź, w czym specjalizują się opisani niżej lekarze i wybierz tego, z którego usług chciałbyś skorzystać. Następnie odszukaj lekarza w Google i skontaktuj się z nim, korzystając z podanego na stronie numeru telefonu.

Dagmara Graczyk Qderm

Dagmara Graczyk Qderm

Doświadczony dermatolog-wenerolog — Dagmara Gradczyk to profesjonalny lekarz, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Szczerze polecam wizytę, zwłaszcza w przypadku schorzeń trudnych do zdiagnozowania i leczenia. To prawdopodobnie najlepszy dermatolog w całym Opolu.

Ocena: 5/5 – 87 opinii

Adres: Księdza Kałuży 17

Konsultacja dermatologiczna: 100 zł

Katarzyna Pałuchowska Prywatny Gabinet Dermatologiczny

Katarzyna Pałuchowska Prywatny Gabinet Dermatologiczny

Konkretna i rzetelna pani doktor. Możecie mieć pewność, że na każdą wizytę pani Katarzyna przyjdzie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. W miłej atmosferze przeprowadza badania, które przeważnie kończą się trafną diagnozą i skutecznym leczeniem.

Ocena: 5/5 – 53 opinie

Adres: Armii Krajowej 7

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł, kolejna wizyta 150 zł

Agnieszka Czernecka Specjalistyczny Gabinet Dermatologii

Agnieszka Czernecka Specjalistyczny Gabinet Dermatologii

Dermatologia to jedna z dziedzin, w której specjalizuje się doktor Czarnecka. Do jej gabinetu warto umówić się również na usługi z zakresu medycyny estetycznej, gdyż posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Warto umówić wizytę zwłaszcza przy problemach, na które inni dermatolodzy nie znaleźli rozwiązania.

Ocena: 5/5 – 17 opinii

Adres: Sosnkowskiego 4A/16

Konsultacja dermatologiczna: brak informacji

Bartosz Ptak Klinika Medin

Bartosz Ptak Klinika Medin

Profesjonalny, uważny lekarz, który szczegółowo wyjaśnia proces leczenia. Zaangażowany dermatolog i wenerolog z dużym doświadczeniem. Doktor Bartosz Ptak jest bardzo miły i kompetentny. Jedynym problemem, jeśli chodzi o wizytę u lekarza, jest wolny termin. Dermatolog cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów, dlatego stosunkowo ciężko umówić się na konsultacje.

Ocena: 5/5 – 6 opinii

Adres: Częstochowska 54

Konsultacja dermatologiczna: 130 zł

Ewa Maria Kwiatek-Gniazdowska SPZOZ Centrum w Opolu

Ewa Maria Kwiatek-Gniazdowska SPZOZ Centrum w Opolu

Sympatyczna i kompetentna pani doktor, która bez trudu znajduje skuteczne rozwiązania na rozmaite problemy skórne. Dermatolog godna zaufania. Aby umówić się na konsultacje do tego dermatologa, skontaktuj się z infolinią SPZOZ Centrum w Opolu. Lekarz przyjmuje w ramach NFZ.

Ocena: 5/5 – 1 opinia

Adres: Kościuszki 2

Konsultacja: brak informacji

Małgorzata Konopka-Błaszczyk Optima Medycyna

Małgorzata Konopka-Błaszczyk Optima Medycyna

Miła i serdeczna dermatolog, a do tego profesjonalna i z dużą wiedzą. Polecana przez wielu pacjentów, którym pomogła wrócić do zdrowia. Szczegółowo wyjaśnia proces leczenia i stosuje skuteczne metody. Dzięki temu pacjenci nie tracą ani czasu ani pieniędzy.

Ocena: 4,5/5 – 40 opinii

Adres: Dambonia 171

Konsultacja dermatologiczna: 180 zł

Sławomir Kęcki Prywatny Gabinet

Sławomir Kęcki Prywatny Gabinet

W gabinecie doktora Kęckiego można poczuć przypływ nadziei na rozwiązanie problemów skórnych. Specjalizacją doktora jest nie tylko dermatologia, ale również medycyna estetyczna. Chcąc umówić się na wizytę prywatną, wystarczy skontaktować się za pomocą adresu e-mail lub numeru podanego na stronie.

Ocena: 4,5/5 – 16 opinii

Adres: Krakowska 32A, 46-020 Opole

Konsultacja dermatologiczna: brak informacji

Krystyna Suchińska Gabinet dermatologii i medycyny pracy

Krystyna Suchińska Gabinet dermatologii i medycyny pracy

 

Miła pani doktor, pełna profesjonalizmu i wiedzy, którą umiejętnie wykorzystuje. Do tego rzeczowa i konkretna. Idealnie trafia z diagnozą i dobiera skuteczną formę leczenia. Wizyty w gabinecie odbywają się w miłej atmosferze i kończą się skuteczną pomocą.

Ocena: 4,7/5 – 6 opinii

Adres: Zwycięstwa 5

Konsultacja: 100 zł

Zbigniew Kurzyca Prywatny Gabinet

Zbigniew Kurzyca Prywatny Gabinet

Rzeczowy i kompetentny lekarz, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem do pacjenta i dużą skutecznością. Niektórzy pacjenci wskazują jednak, że jest dość obcesowy. Z pewnością nie jest to lekarz, który uśmiecha się od ucha do ucha, co jednak nie wpływa na skuteczność pomocy.

Ocena: 4/5 – 25 opinii

Adres: Walerego Wróblewskiego 38

Konsultacja dermatologiczna: 160 zł

Poradnia Skórno-Wenerologiczna

Poradnia Skórno-Wenerologiczna

Na końcu zostawiliśmy dość nietypowy punkt, którym jest nie sam lekarz, a poradnia dermatologiczna. Jeśli nie masz pieniędzy na prywatną wizytę u specjalisty lub wybrany przez Ciebie lekarz nie ma wolnych terminów, poradnia dermatologiczna przy Katowickiej będzie dobrym wyorem.

Ocena: 5/5 – 87 opinii

Adres: Katowicka 66

Konsultacja dermatologiczna: brak informacji

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj