28.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Psycholog Rzeszów: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Dowiedz się, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną na terenie Rzeszowa.

Najlepsi psycholodzy Rzeszów

Najlepsi psycholodzy Rzeszów Ranking

Jeśli Twoje problemy i trudności zaczynają negatywnie wpływać na jakość Twojego życia, warto poszukać profesjonalnej pomocy. Psycholodzy w Rzeszowie oferują wysoką jakość usług, prowadząc gabinety przyjazne pacjentom z różnymi problemami. Poniżej najlepiej oceniane gabinety psychologów na terenie Rzeszowa.

Najlepsi psycholodzy Rzeszów Ranking

Psycholog, psychoterapeuta Marta Reichel Prywatny Gabinet Psychoterapii

Psycholog, psychoterapeuta Marta Reichel Prywatny Gabinet Psychoterapii

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, która jest terapią krótkoterminową. Oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Zapewnia wsparcie dla wszystkich osób, które przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubieni, utracili poczucie sensu i celu w życiu, nie potrafią zaakceptować siebie i docenić, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach.

Psycholog jest oceniana jako empatyczna, ciepła, pełna zrozumienia i empatyczna. Skutecznie udziela pomocy psychologicznej w problemach różnego rodzaju. Warto wspomnieć, że mg Marta Reichel jest jednym z najpopularniejszych psychologów w Rzeszowie.

Gabinet Psychoterapii mgr Reichel mieści się pod adresem: Podwisłocze 46 pok. 205, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna w gabinecie kosztuje 120 zł. Terapia dla par 140 zł.

Psycholog Rzeszów Radek Szafrański Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog Rzeszów Radek Szafrański Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog kliniczny i psycholog sportu. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W swojej pracy opiera się na psychologii poznawczo-behawioranej. Podkreśla, że w swoim gabinecie tworzy atmosferę partnerstwa i towarzyszy pacjentom w ich troskach i radościach, pomagając im zmierzyć się z osobistymi demonami. Oferuje konsultacje dla dorosłych i dzieci od 8 roku życia.

Mgr Radek Szafrański zebrał niemal same pozytywne opinie dotyczące swojej pracy. Oceniany jako zaangażowany, spokojny i jednocześnie swobodny. Uważnie słucha i dzieli się wnioskami, które pomagają pacjentom zmierzyć się ze swoimi problemami.

Gabinet psychologiczny psychologa mieści się pod adresem: Azaliowa 7, Rzeszów. Konsultacja 120 zł, wizyta dla par 150 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog, psychoterapeuta Rzeszów Anna Markiewicz Gabinet Psychoterapii NaNovo

Psycholog, psychoterapeuta Rzeszów Anna Markiewicz Gabinet Psychoterapii NaNovo

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, kierunek psychologia kliniczna. Ukończyła pierwszy poziom Terapii EEG Biofeedback. Doświadczona w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, obecnie oferuje wsparcie psychologiczne i terapię dla osób dorosłych, a dzieci przyjmuje w wybrane dni. W gabinecie NaNovo tworzy zespół doświadczonych specjalistów.

Mgr Anna Markiewicz oceniana jest jako ciepła, empatyczna i profesjonalna. Szczegółowo wyjaśnia pacjentom zagadnienia, uważnie słucha, a przy tym jest rzeczowa i konkretna. Blisko 100 samych pozytywnych opinii sprawia, że jest to jeden z najlepszych profesjonalistów w Rzeszowie.

Gabinet NaNovo mieści się przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 13A, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia indywidualna kosztuje 120 zł. Psychoterapia partnerska kosztuje 170 zł. Dostępne konsultacje online.

konsultacje online

Psycholog, psychoterapeuta Monika Fornal Uważność i Psychoterapia Gabinet Psychologiczny Rzeszów

Psycholog, psychoterapeuta Monika Fornal Uważność i Psychoterapia Gabinet Psychologiczny Rzeszów

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Oferuje konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i spotkania terapeutyczne dla rodzin. W swojej pracy opiera się na nurcie psychodynamicznym. Dzięki licznym kursom z zakresu psychologii ma dużą wiedzę pozwalającą wspierać pacjentów w rozwiązywaniu trudności.

Mgr Monika Fornal udziela skutecznej pomocy, jest rzetelna, konkretna, a jednocześnie bardzo miła i zaangażowana. Profesjonalne podejście do pacjenta i miła atmosfera podczas wizyty zachęcają do podejmowania wysiłku zmierzenia się z własnymi problemami.

Psycholog Monika Fornal przyjmuje w gabinecie pod adresem: Plac Wolności 2/212, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna lub psychoterapia kosztują 120 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Pudło Instytut Psychologii i Rozwoju Rzeszów

Psycholog, psychoterapeuta Piotr Pudło Instytut Psychologii i Rozwoju Rzeszów

Dr Piotr Pudło w swojej pracy łączy różne nurty psychoterapii: poznawczo-behawioralny, Gestalt i Analizę Transakcyjną. Posiada liczne certyfikaty i duże doświadczenie w terapii dorosłych. Psycholog jest także coachem, który wspiera pacjentów w rozwoju osobistym. Dzięki dużej elastyczności i wiedzy terapeuta jest w stanie dobrać skuteczną metodę leczenia dopasowaną idealnie do problemów i potrzeb pacjenta.

Osoby, które zdecydowały się zostawić opinię na profilu psychologa, wskazują na duże zaangażowanie i profesjonalizm. Skuteczny w leczeniu zaburzeń (nastroju, zachowania, osobowości), oraz kryzysów.

Konsultacje z psychologiem są możliwe jedynie w Instytucie Psychologii i Rozwoju w Rzeszowie. Gabinet mieści się pod adresem: Polskiego Czerwonego Krzyża 2/19, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 100 zł. Coaching 140 zł.

Psycholog Rzeszów Kaja Kołodziej Prywatny Gabinet Psychoterapii

Psycholog Rzeszów Kaja Kołodziej Prywatny Gabinet Psychoterapii

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Obecnie w trakcie szkolenia nadającego certyfikat specjalisty terapii uzależnień rekomendowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie udziela pomocy psychologicznej pacjentom w każdym wieku.

Mgr Kaja Kołodziej podchodzi z szacunkiem do pacjenta i jego przeżyć. Dzięki swojej empatii, profesjonalizmowi oraz umiejętnościom słuchania, potrafi skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemów i trudności życiowych dzieci, młodzieży i dorosłych. Wizytę u tego psychologa polecam szczególnie osobom, które mają problemy z otwieraniem się przed psychologiem. Mgr Kołodziej zapewnia wyjątkową atmosferę podczas terapii i ma dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację do psycholog Kołodziej, wybierz wizytę online lub w gabinecie pod adresem: Targowa 9, piętro I, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 100 zł. Pierwsza wizyta jest droższa – kosztuje 120 zł.

Psycholog Rzeszów Beata Machniak Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Psycholog Rzeszów Beata Machniak Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Dyplomowany psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie. W procesie leczenia wykorzystuje nurt integratywny, czyli łączący różne nurty psychoterapii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii i psychoterapii, by oferować jak najskuteczniejszą pomoc.

Można powiedzieć, że mgr Beata Machniak jest dość nietypowym psychologiem, ponieważ otwarcie mówi swoje wnioski, nawet jeśli mogą one urazić pacjenta. Osoby, które korzystały lub korzystają z terapii, oceniają psycholog jako wymagającą, a przez to skuteczną. Psychoterapia przynosi efekty, a psycholog jest zaangażowana i nie czuje oporów przed mówieniem prawdy. Nie każdy pacjent akceptuje taką formę sesji terapeutycznych, ale jeśli nie boisz się konfrontacji, umów się na wizytę. Na pewno tego nie pożałujesz.

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Beaty Machniak mieści się pod adresem: Podwisłocze 2/100, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna lub terapia kosztuje 110 zł.

Dr n. med. Krzysztof Wędrychowicz Centrum Psychiatrii Anima Rzeszów

NZOZ Anima Centrum Psychiatrii Rzeszów

Doświadczony psycholog i certyfikowany psychoterapeuta. Posiada dużą praktykę w pracy z dorosłymi pacjentami, dziećmi i młodzieżą. Na co dzień pracuje na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną. Psycholog nie ma profilu na portalu Znany Lekarz, ale ma swoją własną stronę internetową, gdzie jesteś w stanie znaleźć potrzebne informacje.

Psycholog i psychoterapeuta Krzysztof Wędrychowicz ukończył Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i jest to zaledwie wycinek z wykształcenia psychologa.

Pracuje jako psycholog i terapeuta w Psychodynamicznym Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym w Rzeszowie przy ul. Grabskiego 8, Rzeszów.

Psycholog Adrian Szafrański Prywatny Gabinet Psychologiczny Rzeszów

Szafrański Prywatny Gabinet Psychologiczny Rzeszów

W zawodzie psychologa pracuje od 2012. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Prowadzi konsultacje psychologiczne indywidualne, jak i grupowe. Ponadto jest wykładowcą i szkoleniowcem z zakresu Psychologii Społecznej. Praca z pacjentem, pomoc w rozwiązywaniu problemów i trudności osób w potrzebie to jego pasja.

Zdecydowanie wizytówka tego specjalisty ma potwierdzenie w rzeczywistości. Blisko setka pozytywnych opinii świadczy, że zarówno psychoterapia indywidualna, jak i różne formy pomocy psychologicznej ze strony specjalisty przynoszą oczekiwany skutek. Psycholog umie się odnaleźć w relacjach z pacjentami, co oznacza swobodną atmosferę i przyjazne nastawienie do każdego pacjenta. Polecam tego specjalistę szczególnie osobom, które boją się pierwszej sesji z psychologiem. Potrafi naprawdę pomóc.

Gabinet pomocy psychologicznej mieści się pod adresem: Azaliowa 7, Rzeszów. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł. Konsultacje dla par są płatne 150 zł.

terapia par psycholog szafrański

Psycholog, psychoterapeuta Agnieszka Barłowska-Giereś Gabinet Terapeutyczny Rzeszów

Psycholog, psychoterapeuta Agnieszka Barłowska-Giereś Gabinet Terapeutyczny Rzeszów

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Oferuje pomoc dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Posiada duże doświadczenie w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej. Mgr Agnieszka Barłowska-Giereś należy do grona specjalistów, którzy pomagają rozwiązywać różne problemy – od zaburzeń zachowania, osobowości, nastroju, po pomoc w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach w życiu pacjenta.

Gabinety takie jak u psycholog Barłowskiej-Giereś sprawiają, że pacjent czuje się swobodnie w trakcie każdej wizyty. Psycholog jest empatyczna, zaanagażowana, pełna zrozumienia i pasji, by skutecznie pomóc pacjentowi rozwiązać problemy i trudności. Zdecydowanie polecam.

W celu umówienia sesji terapeutycznej z psychologiem skontaktuj się telefonicznie. Otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów. Gabinet mieści się przy ul. Bohaterów 7, Rzeszów. Konsultacja i psychoterapia kosztują od 100 zł do 120 zł. Konsultacja dla rodzin kosztuje 150 zł. Możliwa konsultacja online.

Czy konsultacje online są skuteczne?

Czy konsultacje online są skuteczne?

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wielu psychologów, również z Poznania, decyduje się na spotkania online. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, ale zdecydowanie warto mieć w tym celu dobry sprzęt i działającą kamerkę. Telefoniczne rozmowy z psychologiem dają spore ograniczenia w psychoterapii. Przede wszystkim psycholog nie widzi pacjenta, a więc nie ma wglądu w mimikę, gestykulację i inne komunikaty niewerbalne, które są bardzo istotne w ocenie stanu pacjenta. Jeśli masz do wyboru spotkania online lub stacjonarnie, doradzamy wizyty stacjonarne jako wygodniejsze dla obu stron.

Kto może skorzystać z pomocy psychologicznej?

Kto może skorzystać z pomocy psychologicznej?

Niezależnie od wagi problemu, każdy ma prawo do umówienia się na konsultację. Profesjonalne wsparcie jest skuteczne nie tylko przy rozwiązywaniu problemu, ale pomaga również w poprawie jakości życia. Podczas sesji możesz omówić z psychologiem wszystkie dręczące Cię tematy, zanalizować trudności i znaleźć rozwiązanie, które może Ci najskuteczniej pomóc. To oczywiście uproszczona odpowiedź na pytanie, ale jeśli chcesz, możesz bez problemów skorzystać z pomocy psychologa. Specjalista pomoże Ci dobrać odpowiednią formę wsparcia.

Ile trwa czas oczekiwania na konsultację u psychologa?

Ile trwa czas oczekiwania na konsultację u psychologa?

Wolny termin u terapeuty lub psychiatry to często dość skomplikowana sprawa. Rozchwytywani specjaliści zwykle nie mają wolnych terminów w ciągu najbliższych dni, a wielu z nich nie przyjmuje już kolejnych chętnych, ponieważ terminy są zarezerwowane na kilka następnych miesięcy! Umów spotkanie z wyprzedzeniem, bez względu na to, czy jest to pierwsza konsultacja, czy następne. Pamiętaj również o zasadach odwoływania wizyt – nie później niż 24 godziny przed spotkaniem.

zdrowie psychiczne jest ważne

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj