9.2 C
Białystok
środa, 17 kwietnia, 2024

Psycholog w Białymstoku: top 10 najlepszych psychologów w mieście!

Pomoc psychologa może okazać się niezbędna nie tylko w przypadku chorób i zaburzeń psychicznych. Osoby, które zmagają się z kryzysem w życiu lub napotkały trudności wpływające na ich dobrostan psychiczny, powinny zgłosić się po wsparcie. Zapraszamy na ranking najlepszych psychologów w Białymstoku.

Najlepszy psycholog Białystok Ranking

Najlepszy psycholog Białystok: Ranking

Problemy natury psychicznej są powszechnym zjawiskiem, które niestety wiąże się ze swego rodzaju tabu. Z powodu wstydu i strachu przed oceną społeczną, ludzie bardzo często zmagają się z ciężkimi problemami w zupełnej samotności, co przyczynia się do narastania trudności.

Warto wiedzieć i pamiętać, że zarówno konsultacja z psychiatrą jak i terapeutą, objęta jest tajemnicą lekarską. Nikt nie musi wiedzieć o tym, że korzystasz z pomocy. Nikt nie dowie się również, z jakimi problemami, zaburzeniami, lub jaką chorobą się zmagasz.

Najlepszy psycholog Białystok Ranking

Dzięki wsparciu psychologa i psychiatry możesz uporać się z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Niezależnie od rodzaju zaburzeń, czy choroby, z pomocą specjalisty możesz mieć szczęśliwe życie! Poniżej lista psychologów w Białymstoku, którzy cieszą się najlepszymi opiniami.

Psycholog, psychoterapeuta Adrianna Plucińska Prywatny Gabinet Białystok

Psycholog, psychoterapeuta Adrianna Plucińska Prywatny Gabinet Białystok

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Studia podyplomowe ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zdobywała między innymi w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego oraz Poradni Seksuologicznej Patologii i Współżycia Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrii Opieki Zdrowotnej. Oferuje pomoc psychologiczną osobom dorosłym: indywidualnie lub w parach.

Magister psychologii oceniana jest jako empatyczna, cierpliwa i pełna zrozumienia. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychologiczny przy ul. Piłsudskiego 22, Białystok. Spotkania można umawiać online lub telefonicznie.

Psycholog, psychoterapeuta dziecięcy Ewelina Zamojtuk PTiR Białystok

PTiR Białystok

Dyplom magistra psychologii uzyskała w 2010 roku. Trzy lata później ukończyła kurs I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuje z dorosłymi i dziećmi od 3 lat. Zajmuje się terapią i interwencją kryzysową dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, które znalazły się w kryzysie. Jako psycholog ma duże doświadczenie, które umiejętnie wykorzystuje.

Psycholog Ewelina Zamojtuk określana jest jako kompetentna, sympatyczna, zaangażowana i konkretna. Obecnie przyjmuje osoby w gabinecie w PTiR (Pracownia Terapii i Rozwoju). Pracownia mieści się w Białymstoku pod adresem Choroszczańska 17. Koszt wizyty wynosi 120 zł dla osób dorosłych oraz 130 zł dla dzieci.

Psycholog Białystok Dagmara Bogdanowska-Charkiewicz Centrum Medyczne Wesoła

Centrum Medyczne Wesoła

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracuje jako psycholog, lekarz internista i gastrolog. Specjalizuje się w leczeniu depresji, zaburzeń lękowych oraz dolegliwości związanych z zespołem jelita drażliwego. Przez pacjentów oceniana jako miła, empatyczna, cierpliwa, umiejąca słuchać. Kontakt ze specjalistą polecam zwłaszcza osobom, które boją się współpracy z psychologiem.

Miejscem pracy pani lekarz jest Centrum Medyczne Wesoła pod adresem Wesoła 36/4, Białystok. Przyjmuje także online ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną. Konsultacje kosztują 150 zł.

Psycholog Białystok Małgorzata Ejsmont Centrum Medyczne Wesoła

Centrum Medyczne Wesoła

Mgr Małgorzata Ejsmont ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuje jako psycholog i terapeuta dzieci i dorosłych. Leczy depresję, zaburzenia lękowe, odżywiania. Wspiera dzieci i młodzież w budowaniu poczucia własnej wartości. Dorosłym pomaga w problemach partnerskich i zawodowych. Oceniana jako empatyczna, miła i zaangażowana.

Psycholog Małgorzata Ejsmont należy do grona specjalistów przyjmujących w Centrum Medycznym Wesoła, gdzie ma swój gabinet psychoterapii. Konsultacja psychologiczna kosztuje 100 zł. Konsultacje partnerskie kosztują 200 zł.

Psycholog Białystok Wioletta Kurzawa Podlaskie Centrum Psychogeriatrii

Podlaskie Centrum Psychogeriatrii

Doświadczona psycholog, która oferuje wsparcie w różnych sytuacjach życiowych. Pomaga w budowaniu pewności siebie, wspiera w trudnych chwilach, leczy nerwice i lęki. Uważana za niezwykle profesjonalną i dobrą psycholog, która potrafi słuchać. Oceniana jako ciepła, zaangażowana, empatyczna i skuteczna w udzielaniu wsparcia i pomocy psychologicznej.

Mgr Wioletta Kurzawa prowadzi gabinet pod adresem: Swobodna 38, Białystok. Konsultacja psychologiczna kosztuje 130 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Agnieszka Jarosz-Kosakowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Białystok

Agnieszka Jarosz-Kosakowska Prywatny Gabinet Psychologiczny Białystok

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Uzyskała dyplom z Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym i systemowym – atestowany przez Sekcje Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychoterapii, w którym przyjmuje osoby z zaburzeniami i kryzysami psychicznymi. Leczy między innymi depresję, nerwice, zaburzenia lękowe, emocjonalne, zaburzenia osobowości. Oceniana jako wnikliwa, empatyczna, bardzo sympatyczna i ciepła.

Psychoterapeuta prowadzi swój gabinet przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/2, Białystok. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 120 zł.

Psycholog Białystok Jarek Żukowski Pracownia Psychoterapii Integra

Pracownia Psychoterapii Integra

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pracuje jako psychoterapeuta indywidualny i par. Współzałożyciel ośrodka Spotkań Małżeńskich w Białymstoku. Posiada duże doświadczenie, które zdobył w wyniku wielu szkoleń z zakresu psychoterapii.

Miejscem pracy psychologa jest Pracownia Psychoterapii Integra, która mieści się przy ul. Warszawskiej 34, Białystok. Rejestracja na spotkanie jest możliwa za pośrednictwem Pracowni Integra. To ośrodek terapeutyczny zrzeszający doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Superwizja i stałe podnoszenie kwalifikacji pozwalają na skuteczne udzielanie wsparcia i pomocy.

Psycholog, psychoterapeuta, superwizja Barbara Żukowska Pracownia Psychoterapii Integra Białystok

Pracownia Psychoterapii Integra

Doświadczona psycholog i psychoterapeuta, która udziela pomocy od ponad 20 lat. W zakres działalności psycholog wchodzi psychoterapia indywidualna dorosłych, którzy znaleźli się w kryzysie, cierpią na depresję lub zaburzenia nerwicowe. Konsultacje z psychologiem są oceniane pozytywnie. Psycholog jest cierpliwa, empatyczna, uważnie słucha. Skutecznie pomaga wrócić do pełni zdrowia.

W zakres obowiązków Barbary Żukowskiej wchodzi nie tylko psychoterapia, ale również superwizja innych psychologów zatrudnionych w Pracowni Psychoterapii Integra. Konsultacje z psychoterapeutą są możliwe za pośrednictwem rejestracji w ośrodku.

Psycholog, psychoterapeuta Małgorzata Iwaniuk Centrum Rozwoju Osobistego Białystok

Psycholog, psychoterapeuta Małgorzata Iwaniuk Centrum Rozwoju Osobistego Białystok

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Psycholog, psychoterapeuta dorosłych i młodzieży. Leczenie opiera na nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy wykorzystuje ogromne doświadczenie i wiedzę. Sposób leczenia i wsparcia psycholog jest niezwykle doceniane przez pacjentów, którzy chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami na temat psychoterapii. Według opinii Małgorzata Iwaniuk jest specjalistą, który swoim profesjonalizmem i kompetencją potrafi pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów.

Umów wizytę przez telefon, by dowiedzieć się o wolnych terminach. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł. Dostępna możliwość konsultacji online.

Psycholog Białystok Anna Markowska Gabinet Psychoterapii Online

Psycholog Białystok Anna Markowska Gabinet Psychoterapii Online

Mgr Anna Markowska należy do wszechstronnie wykształconych specjalistów. Może udzielić profesjonalnego wsparcia jako psycholog i pedagog. Przeprowadza diagnozy psychologiczno- pedagogiczne, prowadzi terapię uzależnień, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, DDA, DDD, depresji i nerwic. Na swoim profilu ma same pozytywne opinie od zadowolonych pacjentów. Zaczynając od budowania znakomitej relacji z pacjentem, na skutecznej psychoterapii skończywszy. Psycholog oceniana jest jako empatyczna, profesjonalna i bardzo pomocna.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną gabinet psychologiczny jest obecnie zamknięty, a psycholog Anna Markowska przyjmuje pacjentów online. Konsultacja psychologiczna kosztuje 200 zł.

Gdzie szukać pomocy psychologicznej?

Gdzie szukać pomocy psychologicznej

Wiele osób nie może sobie pozwolić na płacenie za terapię, dlatego alternatywnym rozwiązaniem jest poszukanie pomocy w ramach NFZ. Takie rozwiązanie ma tylko 1 wadę: długi czas oczekiwania. Rejestrując się w Poradni Zdrowia Psychicznego na psychoterapię, oczekujemy na pomoc z innymi ludźmi. Na wolne miejsce czeka się niekiedy kilka miesięcy. Z tego względu warto szukać profesjonalnej pomocy w różnych Poradniach.

Komu potrzebna jest pomoc psychologiczna?

Komu potrzebna jest pomoc psychologiczna

Psycholodzy zajmują się chorobami i zaburzeniami psychicznymi, ale również pomagają w radzeniu sobie z kryzysami, które mogą zdarzyć się w życiu każdego człowieka. Jeśli straciłeś bliską osobę, jesteś ofiarą mobbingu w pracy, straciłeś chęci do życia, czujesz, że nie możesz sobie poradzić z wydarzeniami w życiu osobistym, nie radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi: to wszystko stanowi przesłankę do podjęcia leczenia.

W przypadku ciężkich chorób lub zaburzeń stosuje się opiekę psychologiczno-psychiatryczną. Połączenie terapii i farmakoterapii uznaje się za najbardziej skuteczną formę walki z zaburzeniami.

Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję psychoterapii?

Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję psychoterapii

Podjęcie terapii oznacza serię regularnych spotkań, które prowadzi psychoterapeuta. Możliwa jest psychoterapia indywidualna lub grupowa. O tym, jaka psychoterapia będzie najlepsza dla pacjenta, decyduje psycholog wspólnie z pacjentem.

Istnieją różne rodzaje psychoterapii. Jedne można traktować jako pomoc w rozwoju osobistym, a inne są formą profesjonalnej pomocy w walce z trudnościami i traumami. Terapia jest dopasowywana do potrzeb pacjenta.

Ośrodki psychoterapii w ramach NFZ: Białystok

Ośrodki psychoterapii w ramach NFZ Białystok

Psychoterapia nie jest domeną prywatnych gabinetów psychologicznych. Psychoterapia w ramach NFZ jest dostępna w Poradni Zdrowia Psychicznego lub Ośrodku Terapeutycznym. Przykładem takiego miejsca jest Ośrodek Terapeutyczny Meandra w Białymstoku.

Czy psychoterapia online ma sens?

Czy psychoterapia online ma sens

Tak. Psycholog, psychoterapeuta może przyjmować online w związku z Covid-19. To ważne, by spotkania odbywały się za pomocą komunikatora z obrazem. W ten sposób psycholodzy mogą nawiązać dobry kontakt. We współpracy z psychologiem liczą się nie same słowa, ale również emocje na twarzy, gesty, które mają ogromne znaczenie w analizowaniu problemów i trudności życia danej osoby. Jeśli psycholog proponuje konsultacje terapeutyczne przez telefon, warto wybrać pomoc innego specjalisty. Konsultacje online nie są przeszkodą w budowaniu relacji, ale obie strony muszą się widzieć.

Ile trwa konsultacja psychologiczna?

Ile trwa konsultacja psychologiczna

Czas spotkania określa psycholog, psychoterapeuta i jest on jednakowy dla wszystkich spotkań. Z reguły jedna konsultacja trwa około 50 minut. Z łatwością znajdziesz gabinet psychoterapii w miejscowości Białystok, gdzie spotkanie trwa 60 minut.

Jak wygląda konsultacja z psychologiem?

Jak wygląda konsultacja z psychologiem

Pierwsze konsultacje z terapeutą służą do określenia natury problemu pacjenta. Psycholog zadaje szereg pytań i przeprowadza wywiad. Specjalista chce poznać wydarzenia z życia, które mogą mieć znaczenie. Ustala z pacjentem plan terapii i cele, które chce osiągnąć. Dalsze konsultacje koncentrują się wokół natury problemu w życiu osobistym. Ostatni etap to oswajanie się z wydarzeniami i ustalenie, jak sobie z nimi poradzić. Terapia kończy się w momencie, gdy osoba korzystająca z usług terapeuty jest na to gotowa.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj