28.2 C
Kraków
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Co dzieje się w Krakowie? Te strony pozwolą Ci być na bieżąco!

Kraków to jedno z największych miast w Polsce, które ze względu na swoje piękno i wyjątkowość cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów. Co aktualnie dzieje się w Krakowie? Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami lokalnymi, te strony na pewno Cię zainteresują!

Kraków, gdzie szukać najnowszych wydarzeń?

Najnowsze wydarzenia z Krakowa, o których często nie usłyszymy w wiadomościach telewizyjnych, znajdują się w serwisach poświęconych miastu. Po najnowsze informacje warto sięgać na takie strony, jak Love Kraków, czy Gazeta Krakowska. Witryny te w całości są poświęcone miastu, co daje nam pewność, że nie przegapimy żadnego newsa. W serwisie Love Kraków znajdziemy dodatkowo podział na dzielnice miasta, co oferuje jeszcze szerszy dostęp do wiadomości lokalnych.

Wartą uwagi stroną jest również Kraków w Pigułce. Codziennie nowe wpisy na temat aktualnych wydarzeń. Wszystkie lokalne informacje dotyczące koronawirusa, Strajku Kobiet i głośnych wydarzeń z ostatnich dni i tygodni.

Serwisy rozrywkowe z wiadomościami z Krakowa

Serwisy informacyjne dla zdrowej równowagi łączą w sobie posty z wiadomościami razem z odrobiną rozrywki i luźniejszych treści. Newsy i relacje z najnowszych wydarzeń są bardzo często smutne i wstrząsające, dlatego warto zachować równowagę i czytać również pozytywne artykuły.

Taką odskocznią będą na przykład unikalne treści na stronie Onet Kraków, czy Wyborcza Kraków. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię, by trafić na luźniejsze tematy. Znanym źródłem newsów i informacji, które czasem warto potraktować z przymrużeniem oka, jest magazyn Fakt. Serwis online ma również kategorię poświęconą miastu Kraków.

Największe witryny informacyjne Kraków

Newsy mają to do siebie, że ich przeczytanie trwa chwilę. W związku z tym uwagę zwracają te portale, które codziennie dodają nowe wpisy dostarczające nam informacji i rozrywki. Krakowianie mogą uzupełniać swoją wiedzę o wiadomości lokalne, dzięki Gazecie Krakowskiej. Ta popularna witryna internetowa to elektroniczna wersja popularnego dziennika, który od wielu lat stanowi źródło informacji dla mieszkańców miasta.

Ilością postów imponuje również Gazeta Wyborcza, także w wersji elektronicznej. Kraków ma w serwisie swoją osobną zakładkę. Wyborcza to portal, który oprócz wiadomości zapewnia też rozrywkę i zawiera przekierowania na inne, bardzo interesujące strony. Fajna równowaga między poważnymi newsami z miasta, Polski i świata, a rozrywką.

Najpopularniejsze serwisy Kraków

Ciężko wybrać jest najpopularniejszy serwis, lub nawet 2, 3 najpopularniejsze serwisy z Krakowa. Wszystkie wyżej wymienione mają wierne i naprawdę duże grono czytelników. W tym szerokim zbiorze każdy znajdzie coś dla siebie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by czytać kilka stron naraz, ponieważ wiele portali oferuje niepowtarzalne newsy, czy felietony. Do takich popularnych stron z niepowtarzalną tematyką należy bez wątpienia Onet Kraków, czy wspomniana wcześniej Wyborcza. Na osobną uwagę zasługuje serwis Love Kraków, czy Nasze Miasto Kraków, które w znakomity sposób łączą głośne wydarzenia z artykułami na temat innych obszarów życia Krakowian.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj